Mūsu vērtības

RŪPES

Amserv autocentru uzdevums – piedāvāt klientiem vislabāko un vajadzībām atbilstošāko risinājumu. Tas nozīmē patiesas rūpes un cieņas pilnu attieksmi pret ikvienu klientu, kas ierodas jebkurā no mūsu autocentriem. Tā ir atbildība pret mums uzticēto klienta īpašumu un ikvienu lietu, kas nepieciešama klienta problēmas atrisināšanā.

PIEREDZE

Kompetence un profesionālisms ir kvalitatīvas apkalpošanas pamats. Mēs allaž esam pieejami saviem klientiem un piedāvajam mūsu komandas iniciatīvu, pieredzi un zināšanas veiksmīgai ikviena jautājuma risināšanai. Jautājiet, un atbilde būs vienmēr!

ATKLĀTĪBA

Godīgums, atklātība un prasme uzklausīt sekmē patīkamu savstarpējo attiecību izveidi ar klientiem un kolēģiem. Ikviens mūsu piedāvājums ir pamatots, ko izskaidrojam klientam saprotamā veidā. Mēs neslēpjam informāciju un nenoklusējam pat šķietami mazsvarīgas detaļas.

PĀRSPĒT CERĪBAS

Uzmanīgi uzklausot klienta vajadzības un risinot tās, mēs pieliekam visas pūles, lai ne tikai attaisnotu, bet pārspētu uz mums liktās cerības. Draudzīga attieksme, kvalitatīva un operatīva apkalpošana, prasme atrast optimālu risinājumu pat sarežģītākajā situācijā ļauj mūsu klientiem justies īpašiem un sniedz pārliecinošu drošības sajūtu.

ESAM VIENA KOMANDA

Mēs katrs esam spēcīgas personības, bet vēl stiprāki esam vienotā komandā. Veicot ikdienas pienākumus, nekad neaizmirstam par uzņēmuma kopējām vērtībām un interesēm. Visas Amserv autocentru darbinieku komandas vieno mērķis – būt vēl labākiem. Tāpēc strādājam ciešā sadarbībā kā viens vesels un atbalstām cits citu ne tikai darbā, bet arī brīvajā laikā.