Par mums

Amserv Grupa – viens no lielākajiem automašīnu tirdzniecības un apkalpošanas uzņēmumiem Baltijā, dibināts 1992. gadā. Amserv nodarbojas ar jaunu un lietotu automašīnu tirdzniecību, apkopi, remontu un auto daļu pārdošanu. Amserv Grupa – tie kopumā ir 9 autocentri Latvijā un Igaunijā. Latvijā Amserv Grupas uzņēmumi pārdod un apkalpo četru zīmolu automašīnas: Lexus, Toyota, Peugeot un Opel. Latvijā darbojas 5 autocentri: Lexus Rīga Krasta, Amserv Motors Toyota, Amserv Krasta Peugeot, Amserv Krasta Opel un Amserv Liepāja.

Mūsu misija – tas nozīmē:

  • piedāvāt pakalpojumus automašīnu īpašniekiem, nevis automašīnām;

  • veikt ieguldījumus apkalpošanas standartu un tirdzniecības tīkla attīstībā visā Latvijā, lai piedāvātu visplašāko un pieejamāko pakalpojumu un preču klāstu auto nozarē;

  • piedāvāt profesionālu apkalpošanu un radīt klientam vēlmi šo produktu vai pakalpojumu iegādāties arī turpmāk.

A good guide will help you break down the process of writing a scientific paper into digestible segments and give you concrete examples to illustrate how to write a research paper. By providing a practical reference, this book will increase undergraduate exposure to scientific writing. In addition to preparing students for graduate school, cheap writing service review can prepare them for a productive career in the biological sciences.

Amserv biznesa sirds ir cilvēki – mūsu darbinieki un mūsu klienti, jo mēs piedāvājam pakalpojumus automašīnu īpašniekiem, nevis automašīnām. Citādi nemaz nevar būt, jo mūsu devīze ir "Labi auto Labā vietā!".