Peugeot 308 SW

Peugeot 308 SW 

Teicams dizaina un dinamiska sportiskuma apvienojums, kas nodrošina izcilu sportiskas autovadīšanas baudījumu.

Cena, sākot no

Peugeot 308 SW peugeot 308sw gt peugeot 308sw gt peugeot garantija
  

Jaunais 308 SW  – teicams dizaina un dinamiska sportiskuma apvienojums, kas nodrošina izcilu sportiskas autovadīšanas baudījumu. Turklāt universāļa modelis piedāvā vēl plašāku un ietilpīgāku bagāžas nodalījumu.

   Apsēžoties pie stūres, Jūs uzreiz sajutīsiet, cik ergonomiski ērta ir vadītāja vieta. Salona apdarē izmantotie spoži melnie un hromētie rotājumi piešķir patīkamu, mierīgu gaisotni, bet apdares detaļas sarkanā krāsā papildina 308 SW sportisko raksturu.    Lai nodrošinātu vēl sportiskāku braucienu un labāku stabilitāti uz ceļa, GT modeļa versijās piekares augstums priekšpusē samazināts par 7mm, aizmugurē – par 10mm. Zemā piekare un dzinēja klusinātājs ar divām īpaša dizaina izplūdes atverēm padara auto vēl ekskluzīvāku.    Garantija 5 gadi!
Kopš 2015. gada sākuma visiem jaunajiem Peugeot automobiļiem tiek piešķirta bezmaksas pagarinātā rūpnīcas garantija 5 gadi vai 100 000 km (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais). Bezmaksas pagarinātā garantija attiecināma arī uz N1 kategorijas automašīnām.
Lasīt tālāk »

Peugeot Assistance
Diennakts tehniskās palīdzības dienests neparedzētām situācijām uz ceļa. Lasīt tālāk »