Peugeot 2008

Peugeot 2008

Savā būtībā unikāls pilsētas sub-kompaktais SUV, kas piedāvā izbaudīt neatkārtojamas autovadīšanas sajūtas, komfortu un patiesu brauktprieku.

Drīzumā pārdošanā visās Amserv pārstāvniecībās!

Cena, sākot no

Peugeot 2008 Peugeot 2008 Peugeot 2008 Peugeot 4007 garantii
  

Attiecībā uz jaunā 2008 vizuālo tēlu, mēs sastopam facelift modeli, kas, salīdzinot ar savu priekšteci, ieguvis virkni uzlabojumu gan izskata, gan aprīkojuma ziņā. PEUGEOT i-Cockpit® sniedz vēl lielāku braukšanas prieku un neatkārtojamas izjūtas vadītājam. Pilnveidota vadītāja vieta ar kompaktu stūres ratu, 7” collu skārienjūtīgs ekrāns un augstu izvietotais instrumentu panelis ļauj vadītājam ērti kontrolēt situāciju uz ceļa, saglabāt uzmanību un koncentrēties braucienam. i-Cockpit® jau pats par sevi ir unikāls un nodrošina vēl intuitīvāku, pārliecinošāku un drošāku autovadīšanu.

  

Jaunā PEUGEOT 2008 aprīkojums papildināts ar MirrorScreen/WiFi sistēmu, kas balstīta uz Mirrorlink™ un Apple Carplay® tehnoloģijām – tagad uz automašīnas 7”collu skārienjūtīgā ekrāna iespējams dublēt viedtālrunī izvēlētās aplikācijas. Atkarībā no viedtālruņa aplikācijas sistēma MirrorScreen ļauj izmantot mūziku, kartes, balss komandas, parkinga aplikācijas u.c. Sistēma MirrorScreen tiek piedāvāta kā papildu aprīkojuma iespēja Active komplektācijā un kā standarts Allure komplektācijā. Tāpat jaunais 2008 aprīkots ar atpakaļskata videokameru un parkošanās sistēmu Park Assist.

  

Jaunie PEUGEOT 2008 degvielas patēriņu ekonomējošie EURO 6 dzinēju modeļi garantē Jums izcilu brauktprieku. Plašā izvēlē mēs piedāvājam ekonomiskus un jaudīgus triju cilindru benzīna dzinējus PureTech EURO6 (82 – 130 Zs) un jaunus, jaudīgus BlueHDi EURO6 dīzeļdzinējus. Mēs piedāvājam piecu un sešu pakāpju manuālo transmisiju, kā arī sešpakāpju automātisko transmisiju EAT6 ar Quickshift tehnoloģiju, kas optimizē degvielas patēriņu un rada vēl lielāku autobraukšanas baudījumu. Jaunākās paaudzes benzīna dzinēju CO2 emisijas līmenis ir no 102 g/km līdz 110 g/km, bet degvielas patēriņš – no 4,4 līdz 4,9 litri uz 100 km. Ja izvēlēsieties auto ar dīzeļdzinēju, CO2 emisijas līmenis būs mazāks par 100 g/km, bet degvielas patēriņš sasniegs 3,7 litrus uz 100 km. Visi rādītāji attiecībā uz kombinēto ciklu.

   Garantija 5 gadi!
Kopš 2015. gada sākuma visiem jaunajiem Peugeot automobiļiem tiek piešķirta bezmaksas pagarinātā rūpnīcas garantija 5 gadi vai 100 000 km (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais). Bezmaksas pagarinātā garantija attiecināma arī uz N1 kategorijas automašīnām.
Lasīt tālāk »

Peugeot Assistance
Diennakts tehniskās palīdzības dienests neparedzētām situācijām uz ceļa. Lasīt tālāk »