Laipni lūgti Peugeot autocentrā Amserv Krasta!

Rūpes, atklātība un patiesa vēlme palīdzēt – tāds ir mūsu darba stils.

  

Oriģinālajām Peugeot auto daļām – garantija 3 gadi!

Peugeot autocentrā Amserv Krasta iegādātajām un uzstādītajām oriģinālajām Peugeot auto daļām ražotājs nodrošina 3 gadu garantiju vai garantiju līdz 100 000 km nobraukumam.

Peugeot oriģinālās auto daļas ir izstrādātas no kvalitatīviem materiāliem, izmantojot jaunākās tehnoloģijas, un ir radītas tieši Peugeot automašīnām. Izvēloties oriģinālās auto daļas, Jūsu Peugeot kalpos ilgāk un efektīvāk.

  

Kompetence un augstākās kvalitātes apkalpošana!

Nav šaubu – mēs Peugeot automašīnas pazīstam labāk nekā jebkurš cits! Izvēloties savu Peugeot remontēt autocentrā Amserv Krasta, Jūsu automašīna tiks uzticēta profesionāļiem, kuru prasmes ik gadu pārbauda un papildina ražotājs. Veicot regulāras apkopes autocentrā Amserv Krasta, Jūsu Peugeot saņems visus ražotāja piedāvātos garantijas pakalpojumus, kā arī bezmaksas tehnoloģiskus uzlabojumus, ja Jūsu auto tādi būs nepieciešami.

Savu Peugeot uzticiet autocentram Amserv Krasta!

  

Pārbaudītas, mazlietotas automašīnas!

Autocentrā Amserv Krasta jaunos īpašniekus gaida mazlietotas, pārbaudītas, dažādu modeļu Peugeot markas automašīnas, kas pie mums nonākušas, beidzoties līzinga periodam vai kā pirmā iemaksa par jaunas automašīnas iegādi. Mēs pieņemsim Jūsu lietoto automašīnu arī tad, ja vēlēsieties to pārdot, uzticoties mūsu tirdzniecības konsultantu profesionalitātei. Autocentra Amserv Krasta piedāvātās mazlietotās automašīnas ir labā tehniskā kārtībā.

Redzi Peugeot, domā – Amserv!