Rezerves daļas

Amserv autocentros var iegādāties vai pasūtīt oriģinālās rezerves daļas visām Lexus, Toyota, Opel, Chevrolet un Peugeot marku automašīnām.

autovaruosad
varuosad varuosad Ja garantijas darbu veikšanas laikā nepieciešams nomainīt kādu no automašīnas detaļām, vienmēr tiek izmantotas oriģinālās rezerves daļas. Mēs iesakām izvēlēties izturīgas un kvalitatīvas oriģinālās rezerves daļas, kas ir izgatavotas saskaņā ar ražotāja rūpnīcas kvalitātes standartiem. Oriģinālajām rezerves daļām juridiskām personām tiek dota 1 gada ražotāja garantija, fiziskām personām – 2 gadu garantija. Papildus mēs dodam 1 gadu garantiju rezerves daļu nomaiņas darbiem.

Mūsu pārstāvniecībās var iegādāties vai pasūtīt arī citu automašīnu B kategorijas rezerves daļas, kas ir līdzīgas un cenas ziņā lētākas, tomēr to kvalitāte un izturība var būt zemāka nekā oriģinālajām rezerves daļām. Visām B kategorijas rezerves daļām ir tāda pati garantija kā oriģinālajām rezerves daļām. Garantijas laiks tiek noteikts saskaņā ar likumdošanu.

Lai iegādātos rezerves daļas, uzmeklē tuvāko Amserv autocentru. Mēs palīdzēsim atrast tavai automašīnai piemērotu rezerves daļu un dosim padomu oriģinālās vai B kategorijas rezerves daļas izvēlē.

Vaicā cenas piedāvājumu rezerves daļu speciālistiem

Rezerves daļu pasūtīšana

Amserv pārstāvniecībās var pasūtīt mazāk pieprasītas rezerves daļas vai virsbūves detaļas ar piegādi 2–14 dienu laikā. Ļoti specifisku rezerves daļu pasūtījuma izpilde tomēr var aizņemt vairāk laika, ja pasūtījums tiek izpildīts ražotāja rūpnīcā.

Lai pasūtītu rezerves daļu, sazinies ar tuvāko Amserv autocentru. Mūsu darbinieks palīdzēs izvēlēties tieši tavai automašīnai nepieciešamo rezerves daļu, apvienojot piemērotāko cenu un kvalitāti. Pasūtījumu var noformēt arī ar e-pasta starpniecību, tomēr noteikti pārliecinies, ka pasūti īsto rezerves daļu.

Pēc pasūtījuma pieņemšanas izsniegsim priekšapmaksas rēķinu. Pasūtījums stājas spēkā pēc rēķina apmaksas. Priekšapmaksas summa ir atkarīga no rezerves daļas, tā var būt, sākot no 15 LVL, t.sk. PVN līdz 100% no pilnās cenas. Pirms pasūtījuma pieņemšanas paziņosim, vai rezerves daļa ir pieejama un kāds ir tās piegādes termiņš.


varuosad varuosad varuosad