Pārstāvētie zīmoli

Toyota

No šī brīža un turpmāk es vēlos, lai visi pieliktu kopīgas pūles, meklējot veidu, kā radīt pirmklasīgas automašīnas, - tā 1939. gadā sacīja Toyota Motor Corporation (TMC) dibinātājs Kičiro Tojoda (Kiichiro Toyoda). Šodien uzņēmumam Toyota kvalitāte nav tikai vārds vien, tas ir dzīvesveids.
Lasīt tālāk »

Opel

1899. gadā brāļi Opeļi veiksmīgi uztvēra tikko veidoties sākušā automobiļu tirgus milzu potenciālu un ķērās pie transportlīdzekļu ražošanas Vācijā. 2008. gadā ietekmīgais autožurnāls „Auto Bild“ jau trešo reizi pēc kārtas Opel atzina par kvalitatīvāko vācu automobiļu ražotāju.
Lasīt tālāk »

Chevrolet

Zīmolu Chevrolet 1911. gadā izveidoja eiropiešu inženieris Luijs Ševrolē (Louis Chevrolet) un amerikānis Viljams Durans (William Duran), kas vēlāk izveidoja automobiļu kompāniju General Motors. Mūsdienās Chevrolet ir kļuvis par simbolu pārbaudītām tehnoloģijām un uzskatāmi demonstrē lielisku cenas un kvalitātes attiecību.
Lasīt tālāk »

Peugeot

Jau kopš sava pastāvēšanas sākuma zīmola Peugeot vēsture saistīta ar inovācijām. Reti kura firma var lepoties ar tik ilgu piederību vienai jomai. Pasaulē pirmais iekšdedzes dzinējs tika patentēts 1879. gadā, bet Peugeot automašīnu ražošana sākās jau 1889. gadā. Visu nākamo 120 gadu garumā Peugeot atkal un atkal iepriecināja savus cienītājus ar perfekti izstrādātu dizainu, izcilām tehniskām inovācijām un pārsteidzošu autovadīšanas prieku, ko dāvā automašīnas ar lepnās lauvas attēlu uz radiatora pārsega.
Lasīt tālāk »