Godātais klient!

Jau 20 gadus mēs attīstām un pilnveidojam Amserv tirdzniecības un pakalpojumu tīklu, lai saviem klientiem piedāvātu ko vairāk par autoservisu tā tradicionālajā izpratnē.

Ja esat bijis mūsu pārstāvniecībā Amserv Motors, tad noteikti zināt, ko nozīmē labākā Toyota klientu apkalpošana valstī. To apliecina jau sesto reizi pēc kārtas saņemtais prestižais Toyota Eiropas klientu apmierinātības apbalvojums Ichiban (Toyota Ichiban Customer Satisfaction Award). Uzmanība, laipnība un patiesa vēlme palīdzēt – tās ir kvalitātes, ko mūsu klienti novērtē vispirms. Paldies Jums par to! Tagad šāda veida apkalpošanu saņemsiet visos Amserv autocentros Latvijā.

Katrs mūsu klients ir kā sengaidīts viesis. Arī tad, ja savu auto pie mums iegādājāt pirms ilga laika. Mūsu pieredze ir pietiekama, lai varētu droši apgalvot: Jūs vienmēr saņemsiet patiesas rūpes par sevi un savu četrriteņu draugu!

Uz drīzu tikšanos Amserv autocentros!

  

  

Amserv    

Amserv Ziņas –
žurnāls klientiem par dzīvi, stilu un auto

Latvijā klientu žurnāls Amserv Ziņas tiek izdots kopš 2002. gada un ideja par šāda žurnāla veidošanu pieder “Amserv Motors” komandai. Līdz šim lasītāji saņēmuši 47 šī izdevuma numurus.

Uzklikšķini uz attēla un lejupielādē jaunāko Amserv Ziņu numuru PDF formātā. 

Aicinām Jūs kļūt par Amserv klientu!

Amserv biznesa sirds ir cilvēki – mūsu darbinieki un mūsu klienti, jo mēs piedāvājam pilna servisa pakalpojumus automašīnu īpašniekiem, nevis automašīnām. Mūsu klienti ir gan juridiskās, gan fiziskās personas. 

Amserv klienti iegūst būtiskas priekšrocības: mēs labi pārzinām savu klientu vajadzības un allaž esam gatavi piedāvāt atbilstošāko risinājumu, turklāt visos mūsu autocentros ir plaša preču un pakalpojumu izvēle.  Lasīt tālāk »

   

Kāpēc automašīnas iegādei un apkalpošanai izvēlēties tieši Amserv?

Mūsu gūtā pieredze un profesionalitāte, ko izmantojam ikdienas darbā, ir kļuvusi par standartu,
uz kuru tiecas daudzi mūsu konkurenti.  
Lasīt tālāk »

Soovitusindeks