Jaunais, ģimenēm draudzīgais Opel Combo Life ir klāt

09.03.2018

Turpinot darbu pie jaunās Opel modeļu līnijas, pazīstamais Vācijas autoražotājs gaidāmajai vasarai piesaka Opel Combo Life – praktisku, komfortablu, ar inovatīvām tehnoloģijām aprīkotu ģimenes auto. Šis ir jau piektās paaudzes modelis Combo līdzšinējā saimē.

Jaunais Opel Combo Life pieejams ar vienu vai divām sānu aizmugurējām bīdāmajām durvīm, kā arī divās virsbūves versijās – īsajā (4,40 metru) vai garajā (4,75 metru). Abiem modeļiem virsbūves augstums ir 1,8 metri, un tie abi būs pieejami ar piecām vai septiņām sēdvietām. Piecu sēdvietu standarta garuma versijai minimālais bagāžas tilpums ir 597 litri, bet versijai ar pagarināto riteņu bāzi minimālais bagāžas apjoms ir 850 litri. Nolokot aizmugures sēdekļus, standarta modeļa bagāžas ietilpība pieaugs pat vairāk nekā trīs reizes – līdz 2126 litriem. Jaunais auto izceļas ar savai klasei ļoti augstu drošības un komforta līmeni. Tā aprīkojumā iekļautas tehnoloģijas un vadītāja palīdzības sistēmas, kas labi zināmas kompaktklases auto vai SUV segmentā. Ievērību pelna arī auto dizains, kas izceļas ar drosmīgām proporcijām un SUV automašīnām tuvāku tēlu. Piektās paaudzes Combo ir balstīts uz pilnīgi jaunu platformu, kas priekšplānā izvirza pasažieru praktiskās vajadzības, drošību un komfortu. Īpaša “odziņa” un retums šajā klasē – Opel Combo Life pasūtāms arī ar panorāmas stikla jumtu, kas uzlabo telpas sajūtu, vienlaikus radot gaišu un patīkamu interjeru.

Ņemot vērā klientu vēlmes, ražotājs šajā modelī iekļāvis daudzus augsto tehnoloģiju risinājumus un ikdienas lietošanā noderīgas inovatīvas funkcijas. Piemēram, tas ir projekcijas ekrāns, kas samazina uzmanības novēršanas risku un projicē vissvarīgākos braukšanas datus vadītāja tiešā redzeslokā. Priekšējās sadursmes brīdinājums ar gājēju atpazīšanu un automātisko avārijas bremzēšanu palīdz novērst negadījumus. Jau pazīstamā Opel Eye priekšējā kamera, kas apstrādā dažādus datus un veido pamatu tādām vadītāju palīdzības sistēmām kā “Ātruma ierobežojumu zīmju atpazīšana” un “Joslas saglabāšanas asistents”. Te minama arī automātiskā kruīza kontrole un vadītāja miegainības brīdinājums. Manevrus autostāvvietā drošākus padarīs sānu sadursmes sensori, kas palīdz vadītājam pagriezienos pie neliela ātruma, brīdinot viņu, ja pastāv risks, ka automašīnas sāns nonāks saskarē ar šķērsli. Panorāmas skata aizmugures kamera un izvērstais parkošanās palīgs, kas atpazīst piemērotas stāvvietas un daļēji automātiski novieto automašīnu, kā arī var patstāvīgi izbraukt no tās. Skarbākiem ceļa apstākļiem noderēs IntelliGrip saķeres kontrole, kas nodrošina vislabāko saķeri ar ceļu un stabilu vadāmību neatkarīgi no tā, vai Combo Life brauc pa dubļiem, smiltīm, mitrām virsmām vai sniegu. Combo Life piedāvā arī Opel tipiskās ar Apple CarPlay un Android Auto saderīgās informācijas un izklaides sistēmas ar astoņu collu krāsu skārienekrānu.

Zem motora pārsega Opel Combo Life klientiem būs iespēja izvēlēties starp dažādiem tiešās iesmidzināšanas benzīna turbo dzinējiem un jaunākajiem dīzeļdzinējiem. Visi dzinēji atbilst jaunākajiem vides standartiem un garantē ekonomisku automašīnas ekspluatāciju. Dzinēji  komplektējami pēc izvēles ar 5-pakāpju vai 6-pakāpju manuālajām transmisijām vai klasē pirmo reizi pieejamo 8-pakāpju automātisko transmisiju.

Redzi Opel – domā Amserv! Tavs Opel autocentrs Rīgā, Krasta ielā 66.

Uz augšu