Chevrolet

Laipni lūgti Chevrolet pasaulē! Tālajā 1900. gadā nevienam nezināms jauns inženieris Luijs Ševrolē pārkuģoja Antlantijas okeānam un nokļuva Amerikā. Visa viņa tālākā darbība kļuva par vēsturisku sasniegumu. Šī inženiera izveidotais uzņēmums Chevrolet tiem laikiem pārsteidzoši ātri ieviesa jaunus drošības kritērijus, tai skaitā veiksmīgi mainot priekšstatu par cenas un kvalitātes attiecībām. Kopš pirmās pastāvēšanas dienas Chevrolet atbalstīja tos, kuriem ir svarīgs sirdsmiers, un autoražotāju vidū bija pirmie, kas īpašu uzmanību pievērsa pasažieru drošībai.

Šodien Chevrolet uzrunā tos jaunākās paaudzes pārstāvjus, kuriem svarīgi izcelt savu individualitāti. Mūsdienīgie Chevrolet modeļi – tie ir unikāls bagātas pieredzes, augstas kvalitātes un jaunāko tehnoloģiju apvienojums. Šī auto zīmola galvenās priekšrocības ir mūsdienīgs un individuāls stils, inovatīvas tehnoloģijas, izcila kvalitāte un saprātīga cena.

Chevrolet modeļi ir paraugs globālam dizainam tā labākajā izpildījumā. Piemēram, par jaunāko Chevrolet modeļu izskatu ir atbildīgi itāļu dizaineri, tehnisko nodrošinājumu izstrādājuši inženieri no Āzijas, bet jauninājumi tapuši Vācijas vai ASV pētniecības centros.

Neatkarīgi no vietas, kur ražots viens vai otrs Chevrolet modelis un kas to izstrādājis, šis zīmols saglabā uzticību tā slavenajam aizsācējam – Luijam Ševrolē un viņa iedibinātajām uzņēmuma pamatvērtībām.

Katra automašīna, kas nes šī ievērojamā cilvēka vārdu, ir kā garantija ilglaicīgai kvalitātei, drošībai, vienkāršai apkopei, pieejamai apkalpošanai un vienmēr pamatotai attiecībai starp cenu un kvalitāti. Mēs droši zinām: izmēģinājuma brauciens pie Chevrolet stūres Jūs pārliecinās nešaubīgi izvēlēties šo auto!