Peugeot Traveller

Peugeot Traveller

Peugeot Traveller – tas ir daudzfunkcionāls, apjomīgs augstākās klases minivens, kur vēl komfortablākai pasažieru pārvietošanai izmantoti dažādi inovatīvi risinājumi.

Cena, sākot no

Traveller Traveller Traveller Traveller

   

Inovācijas

Peugeot Traveller – tas ir daudzfunkcionāls, apjomīgs augstākās klases minivens, kur vēl komfortablākai pasažieru parvietošanai izmantoti daudzi inovatīvi risinājumi, jaunākās paaudzes atbalsta sistēmas vadītājam, kā arī iespējami dažādi sēdvietu izkārtojuma varianti. Tieši tāpēc Peugeot Traveller galvenā mērķauditorija ir privātie un biznesa klienti, kas augstu vērtē greznību un komfortu.

  

Salons

Katrs sēdeklis gan otrajā, gan trešajā rindā ir aprīkots ar atsevišķiem roku balstiem un atzveltni, ko iespējams noregulēt pasažierim ērtākajā pozīcijā. Plašie logi ar tonētiem stikliem ļauj saglabāt privātumu, neierobežojot iespēju skatīt ainavas aiz tiem. Atkarībā no izvēlētā aprīkojuma līmeņa automobilim var būt daudzfunkcionāls jumts ar LED apgaismojumu un atsevišķu apgaismojumu virs katras sēdvietas. Klimata kontrole šeit līdzinās aviācijas līmenim, katrai sēdvietai paredzēta individuāls ventilācijas izvads..

  

Dizains

Savdabīgais un mūsdienīgais Peugeot Traveller stils demonstrē spēku un eleganci. Jau brīdī, kad tiek atvērtas auto durvis, pasažierus ”sveicina” sliekšņu apgaismojums. Interjera apdarei izmantoti augstvērtīgi, taustei patīkami materiāli, īpaši jāatzīmē ādas salons un biezie paklāji uz grīdas augstākajās Traveller komplektācijās.

  

Garantija 5 gadi!

Kopš 2015. gada sākuma visiem jaunajiem Peugeot automobiļiem tiek piešķirta bezmaksas pagarinātā rūpnīcas garantija 5 gadi vai 100 000 km (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais). Bezmaksas pagarinātā garantija attiecināma arī uz N1 kategorijas automašīnām.
Lasīt tālāk »

Peugeot Assistance Diennakts tehniskās palīdzības dienests neparedzētām situācijām uz ceļa. Lasīt tālāk »