Tehnoloģijas Peugeot 508 RXH

peugeot 508 RXH Multimediji
Peugeot 508 RXH aprīkojumā ietilpst WIP NAV +: MP3 CD radio, 7 collu krāsainais ekrāns, kurā tiek uzrādīta informācija par HYbrid4 dzinēja darbību un degvielas patēriņu, tāpat aprīkojumā ir Eiropas navigācijas sistēma, Bluetooth brīvroku ierīce, USB/jack savienojums ārējo ierīču pieslēgšanai, pieeja Peugeot Connect SOS un Peugeot Connect Assistance pakalpojumiem.
peugeot 508 RXH Skaņas sistēma
Skaņas sistēmā ietilpst 10 skaļruņi. Viens no tiem atrodas mērierīču paneļa centrālajā daļā, tādējādi uzlabojot skaņas sadali salonā.
peugeot 508 RXH Četru zonu klimata kontroles iekārta
Klimata kontroles iekārta ietilpst visu modeļu standarta aprīkojumā. Atkarībā no aprīkojuma un iestatījumiem ir iespējams izvēlēties starp vienas zonas manuālo klimata kontroles iekārtu un divu vai četru zonu automātisko klimata kontroles iekārtu. Četru zonu klimata kontroles iekārta ļauj katram braucējam ar atsevišķu pogas palīdzību iestatīt tieši sev piemērotu temperatūru, gaisa plūsmas stiprumu un sadali.
peugeot 508 RXH Indikatori
Konsoles kreisajā pusē atrodas indikators, kurš uzrāda hibrīda dzinēja uzlādes fāzes un optimālo darba apgabalu (ECO). Labajā pusē atrodas spidometrs. Centrālajā konsoles daļā tiek uzrādīts nobraukums un izvēlētais braukšanas režīms, kā arī informācija, kas saistīta ar kruīza kontroli, akumulatora uzlādi un dzinēju darbu.
peugeot 508 RXH Head up Display
Caurspīdīgais displejs, kas atrodas vadītāja acu augstumā, palīdz sekot visiem svarīgākajiem rādītājiem, piemēram, braukšanas ātrumam, ātruma uzturēšanas un ierobežošanas iestatījumiem, neatraujot skatu no ceļa. Ja braukšanas ātrums tiek uzrādīts zilā krāsā, tas nozīmē, ka automašīna darbojas elektriskajā režīmā.