Opel Astra sedans

Astra 4D

Jau pārdošanā!
Astra sedans pieder vienam no populārākajiem Opel modeļiem. Stilīgs dizains, lieliski tehniskie rādītāji un sabalansēta attiecība „cena-kvalitāte”.

Cena, sākot no

 sedans Opel Astra  sedans Opel Astra  sedans Opel Astra гарантия Opel
  

Adaptīvā priekšējo lukturu sistēma (AFL+) ar biksenona lampām un augstākās klases apgaismojuma funkciju komplektu (automātiska tālās gaismas vadība, dinamisks pagriezienu apgaismojums, gaismas staru formas vadība atkarībā no ceļa un laika apstākļiem)

  

Astra sedans adaptīvā piekare „FlexRide” ļauj efektīvi pārvarēt ceļa grambas un mainīt automobiļa braukšanas režīmus, vadītājam nospiežot tikai vienu taustiņu. Iespējamie režīmi: Standard, Tour (komfortablais) un Sport (aktīvais).

  

četrdurvju sedana sportiskais interjers izskatās moderni un efektīvi, kas panākts pateicoties pārdomātai jaunu audumu, krāsu un glancētu dekoratīvo elementu izvēlei. Salona „Bi Turbo” versija ir veiksmīgs paraugs auduma vai ādas apvienojumam sēdekļu malās JetBlack (melnā) krāsā un MagicRed (sarkanā) krāsā.

  

Divu gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma attiecas uz visām jaunām Opel automašīnām. Papildus tam, Opel automašīnām tiek nodrošināta 12 gadu pretkorozijas garantija.

Par papildus samaksu, garantijas laiku iespējams pagarināt.  Plašāka informācija »