Partner Tepee

Daudzpusīgais un praktiskais jaunais Partner Tepee ir patīkami vadāms un īpaši ekonomisks. Ērtais un ietilpīgais universālis ir gatavs piedzīvojumiem!

Cena, sākot no

Peugeot Partner Tepee Peugeot Partner Tepee Peugeot Partner Tepee Peugeot Partner Tepee garantija
  

Partner Tepee atšķiras ar daudz spēcīgāku un mūsdienīgāku raksturu nekā tā priekšteči. Pamatīgu atjaunotni piedzīvojusi auto priekšējā daļa: priekšējā vidusdaļā esošā reste kļuvusi vēl vertikālāka un to rotā logotips ar lauva attēlu, bet priekšējais bamperis ieguvis dinamiskākas līnijas. Kopumā jaunā Tepee izskats kļuvis vēl izteiksmīgāks.

 

Partner Tepee versija kļuvusi vēl komfortablāka un plašāka kā iepriekš. Vadītājs ieguvis plašāku pārredzamību, kas auto vadīšanu padara patīkamu un rada plašuma sajūtu. Pateicoties jaunajam 7 collu krāsainajam skārienjūtīgajam ekrānam, Partner Tepee var pievienoties mūsdienīgām komunikāciju sistēmām.

  

Partner Tepee tiek piedāvāts arī kā 5-vietīgs kravas mikroautobuss ar marķējumu „N1 kategorijas transportlīdzeklis”. Tepee pasažieru daļa no bagāžas nodalījuma atdalīta ar sietu un kopējā bagāžas nodalījuma ietilpība ir no 675 – 2650 m3. Tāpat pieejama 7-vietīga versija.

   Garantija 5 gadi!
Kopš 2015. gada sākuma visiem jaunajiem Peugeot automobiļiem tiek piešķirta bezmaksas pagarinātā rūpnīcas garantija 5 gadi vai 100 000 km (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais). Bezmaksas pagarinātā garantija attiecināma arī uz N1 kategorijas automašīnām.
Lasīt tālāk »

Peugeot Assistance
Diennakts tehniskās palīdzības dienests neparedzētām situācijām uz ceļa. Lasīt tālāk »