Peugeot Partner

Ekonomiskais Peugeot Partner piedāvā efektīvu un profesionālu palīdzību ikdienas darba braucieniem. Tavs jaunais partneris tiks galā jebkurā situācijā!

Cena, sākot no

Peugeot partner Peugeot partner Peugeot partner Peugeot partner
  

Priekšējā vidusdaļā jauno, vēl vairāk vertikāli novietoto radiatora resti rotā lauvas logotips, priekšējā bampera sānu malas papildina jaunas reljefas, plūdlīniju formas buferu uzlikas, kas ir viegli nomaināmas. Jaunas formas priekšējie lukturi piešķir īpaši mūsdienīgu izskatu.

  

Jaunais Partner ar ievērojamu kravas ietilpību ir viens no daudzpusīgākajiem kravas mikroautobusiem savā kategorijā. Partner lietderīgi izmantojamais telpas apjoms sasniedz līdz 3,3 m3. Attālums starp riteņu arkām attiecīgi ir 1,62m un 1,23m, kas ļauj brīvi izvietot divas eiropaletes (1,2m x 0,80m) un tas iespējams pat īsajā L1 modeļa versijā.

  

Zemais kravas nodalījuma slieksnis kravas iekraušanu vai izkraušanu padara daudz vieglāku. Šim nolūkam paredzētas arī 180 grādu leņķī atveramās aizmugurējās durvis. Durvju četrstūra forma ļauj transportlīdzeklī novietot arī liela izmēra kravu.

   Garantija 5 gadi!
Kopš 2015. gada sākuma visiem jaunajiem Peugeot automobiļiem tiek piešķirta bezmaksas pagarinātā rūpnīcas garantija 5 gadi vai 100 000 km (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais). Bezmaksas pagarinātā garantija attiecināma arī uz N1 kategorijas automašīnām.
Lasīt tālāk »

Peugeot Assistance
Diennakts tehniskās palīdzības dienests neparedzētām situācijām uz ceļa. Lasīt tālāk »