Dizains

Kopš brīža, kad 1891. gadā tika radīts pirmais Peugeot automobilis, šis zīmols allaž bijis nevainojama stila un eleganta dizaina sinonīms. Līdzās funkcionalitātei un racionālismam, Peugeot neaizmirst par emocijām un estētisku baudījumu, ko sniedz pats auto un pārvietošanās tajā.

Par Peugeot dizainu rūpējas Peugeot Auto dizaina centrs (Automotive Design Network), kas atrodas ēkā, kur pat tās arhitektūra simbolizē tiekšanos uz estētisku pilnību. Ēka ir mūsdienīga un iedvesmojoša darbavieta vairākiem pasaules līmeņa auto dizaina ekspertiem. Šo centru var pamatoti dēvēt par vietu, kur idejas par Eiropas nākotnes auto pārtop realitātē.

Mūsdienu Peugeot – tās ir elegantas plūdlīnijas vizuālajā koptēlā, izteiksmīgi priekšējie lukturi, filigrāni izstrādāta priekšējā režģa forma un aizmugures lukturi trīs lauvas nagu formā. Ergonomiski un intuitīvi veidots salona interjers, iedvesmojošs un gaumīgs. Atlētisks un šarmants, pārliecinošs un drosmīgs – leģendārais Lauvas zīmols ir atpazīstams cauri gadsimtiem.