peugeot 508sw

508 SW

Jaunais Peugeot 508 SW – spilgtiem iespaidiem!

Plašs un ērts jaunais Peugeot, kas ideāli piemērots mūsdienīgam autovadītājam, kam svarīgas spilgtas emocijas un augstvērtīga kvalitāte.

Jau drīzumā mūsu autosalonos!

Cena, sākot no

peugeot 508sw peugeot 508sw peugeot 508sw peugeot
  

Peugeot 508 SW lepojas ar daudzfunkcionālu jaunāko tehnoloģiju aprīkojumu, piemēram, 7’’collu skārienjūtīgo ekrānu, atpakaļskata videokameru un „aklā punkta” brīdināšanas sistēmu. Jaunais 1.6 THP 165 ZS Euro 6 benzīna turbodzinējs ar Stop&Start sistēmu pieejams ar sešu pārnesumu manuālo transmisiju vai sešu pārnesumu automātisko transmisiju.

   Salīdzinot ar savu priekšteci, Peugeot 508 SW izceļas ar iespaidīgāku izskatu, taču kopējais ekonomiskais ieguvums, salīdzinot ar citiem šī segmenta automobiļiem, ir ievērojami lielāks. Tas panākts, pateicoties Peugeot dzinējiem, kas ir vieni no ekonomiskākajiem savā klasē. Piemēram, 150 ZS jaudīga 2 litru dīzeļdegvielas dzinēja BlueHDI vidējais patēriņš sasniedz tikai 4.3 l/100 km.    Jūs patīkami pārsteigs Peugeot 508 SW salona greznība un plašās aprīkojuma iespējas, ko akcentē elegantais instrumentu panelis, kvalitatīvi materiāli, rūpīga apdare un plašs mūsdienīgo tehnoloģiju klāsts: caurspīdīgs informācijas ekrāns uz vējstikla, kas dažādās krāsas sniedz informāciju par braucienu, pateicoties 4 zonu klimata kontrolei, salonā vienmēr būs patīkami, ērtības papildina durvju atvēršana un dzinēja iedarbināšana bez atslēgas.    Garantija 5 gadi!
Kopš 2015. gada sākuma visiem jaunajiem Peugeot automobiļiem tiek piešķirta bezmaksas pagarinātā rūpnīcas garantija 5 gadi vai 100 000 km (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais). Bezmaksas pagarinātā garantija attiecināma arī uz N1 kategorijas automašīnām.
Lasīt tālāk »

Peugeot Assistance
Diennakts tehniskās palīdzības dienests neparedzētām situācijām uz ceļa. Lasīt tālāk »