Uus 508

Jaunas Peugeot 508

Iepazīstiet jauno PEUGEOT 508: radikālais sedans ar drosmīgo izskatu nepieļauj nekādus dizaina kompromisus un piedāvā augstākā līmeņa tehnoloģiskās funkcijas intensīvai autovadīšanas pieredzei.

Cena, sākot no 26 115 EUR

508 508 508 sisu peugeot
  

Jaunais Peugeot 508 ir piedzīvojis radikālas pārmaiņas, no klasiska 4 durvju sedana kļūstot par 5 durvju kupeju-sedanu. Salīdzinājumā ar savu priekšteci jaunais modelis ir kompaktāks, taču vienlaikus platāks un zemāks. Atjaunotais dizains ieguvis asākas un spēcīgākas līnijas, bet salonā vadītāju gaida Peugeot i-Cockpit® jaunākās paaudzes apdare.

  

Jaunā Peugeot 508 aerodinamiskās līnijas atgādina kupeju, ko akcentē zemais un slīpais jumts (automobiļa augstums ‒ tikai 1,40 m), kāds parasti raksturīgs premium klases modeļiem. Zemās durvis ar bezrāmju stikliem papildina eleganto tēlu un pasvītro kupejai piemītošo raksturu. Auto priekšējā daļa ir patiesi iespaidīga, ar neparasti agresīvu izskatu, ko vēl vairāk izceļ LED priekšējie lukturi un tos atdalošā radiatora reste, kuras dizains tapis, iedvesmojoties no jaunākā konceptauto Peugeot Instinct.

  

Pilnībā konfigurējamais mērinstrumentu ekrāns atrodas nedaudz virs stūres. Visa nepieciešamā informācija pastāvīgi atrodas vadītāja redzeslokā. Priekšējā paneļa centrā integrēts liels skārienjutīgs ekrāns, zemāk ‒ ātrās piekļuves taustiņi izvēlnei un biežāk lietotajām funkcijām: radio, klimata kontrolei, navigācijai, auto iestatījumiem, tālrunim, mobilajām lietojumprogrammām un i-Cockpit Amplify. Šī funkcija salonā piedāvā izvēlēties vienu no divām noskaņām – Boost dinamiskākai braukšanai un Relax mierīgam un komfortablam pārvietošanās stilam.

   Garantija 5 gadi!
Kopš 2015. gada sākuma visiem jaunajiem Peugeot automobiļiem tiek piešķirta bezmaksas pagarinātā rūpnīcas garantija 5 gadi vai 100 000 km (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais). Bezmaksas pagarinātā garantija attiecināma arī uz N1 kategorijas automašīnām.
Lasīt tālāk »

Peugeot Assistance 
Diennakts tehniskās palīdzības dienests neparedzētām situācijām uz ceļa. Lasīt tālāk »