peugeot 308sw

Peugeot 308 SW

Vairāk vietas sapņiem!
Jaunais, godalgotais un ekonomiskais Peugeot 308 SW universālisjau ir pārdošanā! Uzlabots dizains, vēl ietilpīgāks bagāžas nodalījums un ekonomiskāks dzinējs!

Cena no 15 619 EUR

Cena, sākot no

peugeot 308sw peugeot 308sw euro ncap peugeot 308sw
  

Jaunais Peugeot 308 universālis atbilst visiem kritērijiem, kas ir būtiski: tas ir kompakts (garums 4,58 m un augstums 1,47 m), tā salons ir plašs un bagāžas nodalījums ietilpīgs – 610 litri. Pateicoties tā, sabalansētajām proporcijām un samazinātajam samazinātam svaram, jaunais Peugeot 308 ieguvis dinamiskāku un atlētiskāku izskatu.

   Peugeot 308 SW kaķa acis atgādinošie, izskatīgie lukturi un dārgakmeņiem līdzīgie LED priekšējie lukturi piešķir rūpīgi izstrādātas priekšdaļas iespaidu. LED gaismas ietilpst augstāka līmeņa aprīkojuma standarta aprīkojumā.    Vadītāja vieta, kas iekārtota augstākajā līmenī, stilīgs interjers ar inteliģentām vadītāja palīdzības sistēmu (Peugeot i-cockpit), nodrošina neaizmirstamu braucienu: kompakta stūre, head-up stila rādītāji, uzmanības vērta augsta viduskonsole un liels 9,7'' skārienjutīgs displejs, kas apvieno lielāko daļu papildus iekārtu vadību.    Garantija 5 gadi!
Kopš 2015. gada sākuma visiem jaunajiem Peugeot automobiļiem tiek piešķirta bezmaksas pagarinātā rūpnīcas garantija 5 gadi vai 100 000 km (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais). Bezmaksas pagarinātā garantija attiecināma arī uz N1 kategorijas automašīnām.
Lasīt tālāk »

Peugeot Assistance
Diennakts tehniskās palīdzības dienests neparedzētām situācijām uz ceļa. Lasīt tālāk »