JAUNAIS 308 GTi

Unikālais un elegantais GTi!

Cena, sākot no

peugeot 308 GTi Peugeot 308 GTi Peugeot 308 GTi
  

Jaunā 308 GTi virsbūves kontūras līnijas izceļas ar īpašu sportiskumu, kas labi saskatāms Coupe Franche virsbūves divu krāsu toņu saspēlē. 308 GTi piedāvā izcilas vadīšanas izjūtas, ko sniedz 1,6 litru turbopūtes dzinējs, ierobežotas slīdes Torsen® diferenciālis, regulējama piekare, sportiski sēdekļi un PEUGEOT i-Cockpit – tas viss īpašo Peugeot modeli – 308 GTi pārvērš unikālā un enerģiskā ielas sporta automobilī.

  

Ergonomiskais PEUGEOT i-Cockpit rūpējas par brauciena drošību un tā intuitīvu uztveri. i-Cockpit sastāv no kompaktas stūres, augstākā pozīcijā novietota instrumentu paneļa un liela sensoru ekrāna. Visa braucienam nepieciešamā informācija ir pieejama jebkurā brīdī, Jūs varat to iegūt, neatraujot skatienu no ceļa. Instrumentu panelī integrētais 9,7 collas lielais skārienjutīgais sensoru ekrāns ietver navigācijas sistēmu un citu, automašīnā nepieciešamo funkciju klāstu.

  

Peugeot Sport 308 GTi no parastā 308 modeļa atšķiras ar platāku riteņu šķērsbāzi (1570 mm priekšpusē un 1554 mm aizmugurē) un ir aprīkots ar Michelin Pilot Super Sport 235/35 R19 riepām. Pateicoties priekšējā tilta regulēšanas iespējai, riepas nodrošina stabilu vadāmību līkumos. Riteņu sagāzums tagad veido -1,67° (standarta 308 modelim tas bija -0,6°). Piekares sviras kļuvušas stingrākas – 1800 daN/mm (308 modelim standarta komplektācijā – 110). Ideāli noregulētā ritošā daļa nodrošina dinamisku un pārliecinošu vadāmību.

   Garantija 5 gadi!
Kopš 2015. gada sākuma visiem jaunajiem Peugeot automobiļiem tiek piešķirta bezmaksas pagarinātā rūpnīcas garantija 5 gadi vai 100 000 km (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais). Bezmaksas pagarinātā garantija attiecināma arī uz N1 kategorijas automašīnām.
Lasīt tālāk »

Peugeot Assistance
Diennakts tehniskās palīdzības dienests neparedzētām situācijām uz ceļa. Lasīt tālāk »