peugeot 308gt

Peugeot 308 GT

Sportiski gēni!

Aicinām jau šodien iepazīties ar sportisko, ekonomisko un spēcīgo Peugeot 308 GT.

Cena, sākot no

peugeot 308gt peugeot 308gt peugeot 308gt peugeot garantija
  

Jaunais 308 GT – teicams dizaina un dinamiska sportiskuma apvienojums, kas nodrošina izcilu sportiskas autovadīšanas baudījumu. 308 GT lauvas logotips no motora pārsega pārcēlies uz priekšējo radiatora aizsargresti un papildināts ar GT versijai raksturīgo monogrammu.

   Apsēžoties pie stūres, Jūs uzreiz sajutīsiet, cik ergonomiski ērta ir vadītāja vieta. Salona apdarē izmantotie spoži melnie un hromētie rotājumi piešķir patīkamu, mierīgu gaisotni, bet apdares detaļas sarkanā krāsā papildina 308 GT sportisko raksturu.    Lai nodrošinātu vēl sportiskāku braucienu un labāku stabilitāti uz ceļa, GT modeļa versijās piekares augstums priekšpusē samazināts par 7mm, aizmugurē – par 10mm. Zemā piekare un izplūdes sistēma ar divām īpaša dizaina izplūdes caurulēm padara auto vēl ekskluzīvāku.    Garantija 5 gadi!
Kopš 2015. gada sākuma visiem jaunajiem Peugeot automobiļiem tiek piešķirta bezmaksas pagarinātā rūpnīcas garantija 5 gadi vai 100 000 km (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais). Bezmaksas pagarinātā garantija attiecināma arī uz N1 kategorijas automašīnām.
Lasīt tālāk »

Peugeot Assistance
Diennakts tehniskās palīdzības dienests neparedzētām situācijām uz ceļa. Lasīt tālāk »