Peugeot 308

Jaunais 308

Jaunais hečbeks PEUGEOT 308 ar vēl agresīvāku raksturu atklās jums jaunus autovadīšanas apvāršņus.

Cena, sākot no 15 024 EUR

peugeot 308 peugeot 308 peugeot 308
  

Jaunā PEUGEOT 308 individuālais raksturs pārsteidz jau no pirmā skatiena. Atjaunota ekspresīvā priekšējā daļa ar Peugeot atpazīstamo lauvas tēlu pašā centrā un jaunie 16’’ collu Zyrcon riteņu diski vēl vairāk papildina šī modeļa eleganto ārējo izskatu. Jaunā PEUGEOT 308 hečbeka raksturu vēl vairāk pasvītro priekšējie halogēnie lukturi ar LED gaismas diodēm. 

  

Jūs patīkami pārsteigts līdz sīkumiem pārdomātais PEUGEOT i-Cockpit® salons. Baudiet intuitīvu un aizrautīgu autovadīšanas pieredzi, ko sniegs kompaktā stūre, instrumentu panelis ar informācijas projekcijas iespēju uz vējstikla un skārienjūtīgais ekrāns. Sistēmas Hi-Fi Denon un Driver Sport Pack sniegs vēl lielāku brauciena baudījumu.

   Apdarē izmantoti Oxford Mistral audumi ar sarkanu izšuvumu, stūres rats ar ādas apdari, kā arī alumīnija apdares elementi.     Garantija 5 gadi!
Kopš 2015. gada sākuma visiem jaunajiem Peugeot automobiļiem tiek piešķirta bezmaksas pagarinātā rūpnīcas garantija 5 gadi vai 100 000 km (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais). Bezmaksas pagarinātā garantija attiecināma arī uz N1 kategorijas automašīnām.
Lasīt tālāk »

Peugeot Assistance 
Diennakts tehniskās palīdzības dienests neparedzētām situācijām uz ceļa. Lasīt tālāk »