Peugeot 3008

Jaunais Peugeot 3008

Elegants pilsētas apvidus auto, kas pārsteigs Jūs! Jaunais Peugeot 3008 pārdošanā Latvijā nonāks 2016. gada rudenī.

Cena, sākot no

  

Jaunais pilsētas apvidus auto 3008 pārliecinoši demonstrē savu spēku un raksturu. Pateicoties vizuālā tēla plūdlīniju formai, šī izcilā apvidus auto dizains iemieso jaudu un eleganci. Ļaujieties pārsteigumam, ko sniedz Peugeot 3008 vēl izteiktākas formas priekšējā reste ar iegravētām līnijām un efektīgie kaķa acu formas Full LED priekšējie lukturi.

  

Nekad iepriekš nav bijis labāka iemesla, lai dotos meklēt piedzīvojumus, kā tagad. Ar uzmanību piesaistošo PEUGEOT i-Cockpit® jaunais krosovers Jūs burtiski izaicina ienirt 100% ciparu pasaulē. 8”collu skārienjūtīgais ekrāns, konfigurējams un adaptējams digitālais instrumentu panelis, kompakta stūre ar integrētām kontroles funkcijām, kā arī EAT6 automātiskā transmisija ir garantija vēl lieliskākam brauktprieka baudījumam.

  

Atklāt pasauli palīdzēs inovatīvās tehnoloģijas, kas nodrošina ekoloģisku efektivitāti. Vēl vieglāka balstiekārtas konstrukcija, PureTech vai BluHD dzinējs un EAT6 automātiskā transmisija ierindo jauno Peugeot 3008 starp spēcīgākajiem pilsētas krosoveriem savā segmentā.

   Garantija 5 gadi!
Kopš 2015. gada sākuma visiem jaunajiem Peugeot automobiļiem tiek piešķirta bezmaksas pagarinātā rūpnīcas garantija 5 gadi vai 100 000 km (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais). Bezmaksas pagarinātā garantija attiecināma arī uz N1 kategorijas automašīnām.
Lasīt tālāk »

Peugeot Assistance
Diennakts tehniskās palīdzības dienests neparedzētām situācijām uz ceļa. Lasīt tālāk »