peugeot 208 GTi peugeot 208 GTi peugeot 208 GTi
  

Nekas nav atstāts bez uzmanības – vēl lielāks attālums starp riteņiem, sarkani bremžu darba cilindri, GTi logo uz aizmugurējās daļas sāniem, spoilers un trapecveidīgs, hromēts izpūtēja trokšņu slāpētājs iepriecinās sportiskā autovadīšanas stila cienītājus.

  

Iespaidīga un vizuāli krāšņa ir Peugeot 208 priekšējā daļa – priekšējais panelis veidots ar asām, skaidrām līnijām, iegūstot vēl „muskuļotāku” veidolu. Radiatora reste kļuvusi platāka, ar biezākām kontūrām, pilnībā integrējoties priekšējā paneļa uzbūvē. Akcentu piešķir vēl lielāks attālums starp riteņiem, sarkanās bremžu uzlikas un standarta aprīkojumā iekļautie 17 collu alumīnija diski.

  

Peugeot Sport piedāvā vēl radikālāku GTi versijas turpinājumu. Jaunais Peugeot Sport radītais GTi ar zemāku virsbūvi un vēl lielāku attālumu starp riteņiem – tā ir īsta dāvana visiem autosacīkšu cienītājiem. 1,6 litru S&S Euro6 normām atbilstošs dzinējs ar 208 ZS un griezes momentu līdz 300 Nm ļauj jaunajam 208 GTi sasniegt ātrumu no 0 līdz 100 km/h tikai 6,5 sekunžu laikā.

   Garantija 5 gadi!
Kopš 2015. gada sākuma visiem jaunajiem Peugeot automobiļiem tiek piešķirta bezmaksas pagarinātā rūpnīcas garantija 5 gadi vai 100 000 km (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais). Bezmaksas pagarinātā garantija attiecināma arī uz N1 kategorijas automašīnām.
Lasīt tālāk »

Peugeot Assistance
Diennakts tehniskās palīdzības dienests neparedzētām situācijām uz ceļa. Lasīt tālāk »