opel mokka

Opel Mokka 

Ekspertu novērtēts – izskatīgs un dinamisks auto,titula „Latvijas Mazais Apvidus Auto 2014” īpašnieks.
Vēlies izbaudīt ko neierastu? Izmēģini testa braucienā!

Cena, sākot no

Opel Mokka Opel Mokka Opel Mokka Opel antara гарантия
  

Mūsdienīgas tehnoloģijas un ekonomiski dzinēji: pieejams 1,7 litru dīzeļa dzinējs - viens no labākajiem savā klasē, patērē tikai 4,5 l/ 100 km, CO2 emisija 120 g/ km un 1.4 litru turbo benzīna dzinējs, kas patērē tikai 6,4 litri degvielas uz 100 kilometriem.

  

Mokka ir pieejams gan ar priekšpiedziņu (FWD), gan ar pilnpiedziņas sistēmu (AWD), ko vadītājs aktivizē nepieciešamības gadījumā, tādējādi uzlabojot automašīnas vadāmību. Griezes moments uz asi tiek nodots attiecībā no 100-0 līdz 50 - 50. Situācijā, kad riepu saķere ar ceļa virsmu pasliktinās, griezes moments tiek nodots uz aizmugurējo asi. Opel Mokka ir aprīkots ar īpašu sistēmu, kas spēj pielāgoties dažādiem braukšanas apstākļiem, tādējādi nodrošinot transportlīdzekļa stabilitāti pat situācijās, kad riepu saķere ar ceļa segumu ir nepietiekama.

  

Ar neskaitāmiem apbalvojumiem novērtētā adaptīvā priekšējā apgaismojuma sistēma ar bi-ksenona lukturiem (AFL) automātiski pielāgojas ceļa un citiem apstākļiem, mainot gaismas padeves stiprumu un virzienu atkarībā no nepieciešamības. Atkarībā no situācijas tiek izmantots šosejai, bezceļa apstākļiem un pilsētvidei paredzētais apgaismojums, kā arī tālās gaismas ar paplašinātu darbības rādiusu, statiskās un dinamiskās lampas, kā arī LED dienas apgaismes lampas.

  

Divu gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma attiecas uz visām jaunām Opel automašīnām. Papildus tam, Opel automašīnām tiek nodrošināta 12 gadu pretkorozijas garantija.

Par papildus samaksu, garantijas laiku iespējams pagarināt.  Plašāka informācija »