Meriva

Stils un funkcionalitāte
Opel Insignia sporta universāls ir nevainojams līdzsvars starp sportisku stilu un ietilpību. Pieejams četros aprīkojuma līmeņos.

Cena, sākot no

Opel meriva Opel meriva Opel meriva Opel meriva
  

Meriva jaunā ergonomiskā sistēma ietver FlexDoors durvju sistēmu, FlexSpace sēdekļu sistēmu, ergonomiskus sporta sēdekļus un iebūvētu FlexFix velosipēda rāmi.

  

Daudzpusīgā sēdekļu pārvietošanas sistēma ļauj vienā mirklī pārvērst Meriva no piecu sēdekļu automašīnas uz četru, trīs, divu vai viena sēdekļa automašīnu - neradot nepieciešamību sēdekļus izcelt no automašīnas. Aizmugurējos sānu sēdekļus iespējams pārvietot uz vidusdaļu, aizmuguri vai priekšdaļu. Starp aizmugurējiem sēdekļiem, pēc vēlmes variet atlaist roku balstu ar sešu litru tilpumu, dzesēšanu un dzēriena trauku turētāju.

  

Visi Meriva dzinēji ir sprigani, jaudīgi, bet tai pat laikā maksimāli ekonomiski. Piedāvājumā ir trīs benzīna dzinēji un trīs dīzeļa dzinēji. Standarta aprīkojumā iekļauts drošības spilvens autovadītājam un pasažierim. Kā papildus aprīkojumu iespējams izvēlēties priekšējo sēdekļu sānu drošības spilvenus un pilna izmēra drošības aizkarus.

  

Divu gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma attiecas uz visām jaunām Opel automašīnām. Papildus tam, Opel automašīnām tiek nodrošināta 12 gadu pretkorozijas garantija.

Par papildus samaksu, garantijas laiku iespējams pagarināt.  Plašāka informācija »