Insignia OPC Sports Tourer

Opel Insignia OPC

Opel Insignia OPC Sports Tourer

Opel Insignia OPC Sports Tourer ir visātrākais Opel universāls. Papildus jaudīgajam dzinējam, tas aprīkots ar nevainojamu četrpiedziņu, kas ļaus Tev turpināt ceļu jebkuros apstākļos.

Opel Insignia OPC

Salons

Panelī izvietotos rādītājus ieskauj hromēti ietvari, kas vairo salona atraktīvo izskatu. Melnais jumta segums papildina salona sportiskumu.

Opel Insignia OPC

Salona apgaismojuma pakete

Standarta aprīkojumā ietilpst apgaismoti spoguļi saulessargos un izgaismota salona priekšdaļas grīda. Kad iebrauc tunelī, automātiski ieslēdzas maigas salona gaismas.

Opel Insignia OPC

Ergonomiski sporta sēdekļi

Opel Insignia OPC Sports Tourer standarta aprīkojumā ietilpst ortopēdiski Recaro sporta sēdekļi, kas ir regulējami astoņos veidos un piedāvā četros virzienos regulējamu jostas vietas balstu.

Opel Insignia OPC

Tonēti stikli

Standarta aprīkojumā ietilpst tonēti stikli, kas aizsargā no pārlieku spēcīgas saules gaismas un ziņkārīgiem skatieniem. Šī automašīna nodrošina komfortablu un privātu braucienu!

Opel Insignia OPC Audio sistēma

Audio sistēma

Standarta aprīkojumā ietilpst radio/CD atskaņotājs ar trīsrindu informācijas ekrānu. Automašīnā uzstādītas 7 sklandas, kas nodrošina nevainojamu skaņas kvalitāti. Skaņas sistēmas vadības slēdži ir novietoti uz stūres un ir ērti izmantojami.

Opel Insignia OPC

Lietus sensors

Standarta aprīkojumā ietilpst lietus sensors, kas, atkarībā no nokrišņu intensitātes, automātiski regulē stikla tīrītāju darbu.

Opel Insignia OPC

Priekšējo gaismu papildus funkcija

Opel Insignia OPC Sports Tourer standarta aprīkojumā ietilpst sistēma, kas tumsā uz kādu brīdi atstāj ieslēgtas priekšējās gaismas, lai, piemēram, atvieglotu Tavu nokļūšanu līdz mājas durvīm.

Opel Insignia OPC

ECOTEC dzinēji

Opel ECOTEC dzinēji vienlaikus ir gan sprigani, gan ekonomiski, apvienojot sevī augstu griezes momentu, jaudu un zemāku degvielas un izmešu daudzuma līmeni. Opel Insignia OPC Sports Tourer aprīkots ar 2,8 litru (325 Zs) V6 turbo dzinēju, kas nodrošina paātrinājumu līdz 100 km/h tikai 6 sekundēs.

Opel Insignia OPC

FlexRide šasija

Standarta aprīkojumā ietilpst adaptīva stabilitātes tehnoloģija, kas ļauj izvēlēties kādu no trim piedāvātajiem braukšanas režīmiem. Uzspiežot uz viena slēdža, vari izvēlēties piemērotu režīmu un automašīna pārslēdzas vai nu uz sportisku, komfortablu vai normālu braukšanas stilu. Bīstamās situācijās sistēma automātiski regulē atsperojuma cietību, nodrošinot maksimālu drošību un lielisku vadāmību jebkurā braukšanas režīmā.

Opel Insignia OPC

Adaptīva četrpiedziņa

Opel Insignia OPC Sports Tourer aprīkota ar augstākā līmeņa četrpiedziņas tehnoloģiju. Vilkt spēja automātiski tiek sadalīta starp priekšējo un aizmugurējo asi un starp kreiso un labo aizmugurējo riteni, tādējādi nodrošinot nevainojamu saķeri un stabilitāti.

Opel Insignia OPC

Drošības spilveni

Standarta aprīkojumā ietilpst autovadītāja un blakussēdētāja priekšējie un sānu drošības spilveni, kas sadursmes gadījumā nodrošina nevainojamu aizsardzību.

Opel Insignia OPC

Elektroniskā stabilitātes programma (ESP)

Elektroniskā stabilitātes programma un vilces kontrole ļauj saglabāt pilnīgu automašīnas vadāmību uz slidena ceļa vai ārkārtas situācijās. Ja automašīna sāk slīdēt, ESP programma attiecīgajam ratam pieslēdz koriģējošu bremzēšanas spēku. Tas nodrošina drošu ceļa turpināšanu.

OPC modeļi

Sportisks un ekskluzīvs izskats, jaunākās tehnoloģijas un lieliska veiktspēja raksturo visus Opel OPC modeļus.