Insignia OPC

Opel Insignia OPC

Opel Insignia OPC

Nekļūdīgi atpazīstamā, vienreizējā Opel Insignia OPC ir visu laiku populārākā sērijveida ražošanā esošā Opel automašīna. Tu šo automašīnu izjutīsi ar katru ķermeņa šūnu! Opel Insignia OPC jauda ir līdz 235 Zs un tās paātrinājums līdz 100 km/h ir tikai 6 sekundes. Tev tā vienkārši ir jāizmēģina!

Opel Insignia OPC

Standarta aprīkojums

Standarta aprīkojumā ietilpst adaptīva četrpiedziņa, sporta piekare, elektronisks diferenciālis ar ierobežotu slīdamību, sporta sēdekļi. Vari izvēlēties vai nu četru durvju mini sedanu, vai piecu durvju hečbeku

Opel Insignia OPC sisu

Salona apgaismojuma pakete

Standarta aprīkojumā ietilpst apgaismoti spoguļi saulessargos un izgaismota salona priekšdaļas grīda. Kad iebrauc tunelī, automātiski ieslēdzas maigas salona gaismas.

Opel Insignia OPC

Ergonomiski sporta sēdekļi

Opel Insignia OPC standarta aprīkojumā ietilpst ortopēdiski Recaro sporta sēdekļi, kas ir regulējami astoņos veidos un piedāvā četros virzienos regulējamu jostas vietas balstu.

Opel Insignia OPC

Rādītāju bloks

Rādītāji, kurus ieskauj spīdīgi, hromēti apdares riņķi, ir skaidri saprotami un loģiski,- radīti tā, lai nekas nepaliktu nepamanīts.

Opel Insignia OPC

Audio sistēma

Standarta aprīkojumā ietilpst radio/CD atskaņotājs ar trīsrindu informācijas ekrānu. Automašīnā uzstādītas 7 sklandas, kas nodrošina nevainojamu skaņas kvalitāti. Skaņas sistēmas vadības slēdži ir novietoti uz stūres un ir ērti izmantojami.

Opel Insignia OPC

Elektroniska klimata kontrole

Standarta aprīkojumā ietilpst vien zonas elektroniska klimata kontrole, kas salonā nodrošina piemērotu temperatūru jebkuros laika apstākļos.

Opel Insignia OPC

Lietus sensors

Standarta aprīkojumā ietilpst lietus sensors, kas, atkarībā no nokrišņu intensitātes, automātiski regulē stikla tīrītāju darbu.

Opel Insignia OPC

Priekšējo gaismu papildus funkcija

Opel Insignia OPC standarta aprīkojumā ietilpst sistēma, kas tumsā uz kādu brīdi atstāj ieslēgtas priekšējās gaismas, lai, piemēram, atvieglotu Tavu nokļūšanu līdz mājas durvīm.

Opel Insignia OPC

ECOTEC dzinēji

Opel ECOTEC dzinēji vienlaikus ir gan sprigani, gan ekonomiski, apvienojot sevī augstu griezes momentu, jaudu un zemāku degvielas un izmešu daudzuma līmeni. Opel Insignia OPC aprīkots ar 2,8 litru (325 Zs) V6 turbo dzinēju, kas nodrošina paātrinājumu līdz 100 km/h tikai 6 sekundēs.

Opel Insignia OPC

FlexRide šasija

Standarta aprīkojumā ietilpst adaptīva stabilitātes tehnoloģija, kas ļauj izvēlēties kādu no trim piedāvātajiem braukšanas režīmiem. Uzspiežot uz viena slēdža, vari izvēlēties piemērotu režīmu un automašīna pārslēdzas vai nu uz sportisku, komfortablu vai normālu braukšanas stilu. Bīstamās situācijās sistēma automātiski regulē atsperojuma cietību, nodrošinot maksimālu drošību un lielisku vadāmību jebkurā braukšanas režīmā.

Opel Insignia OPC

Adaptīva četrpiedziņa

Opel Insignia OPC aprīkota ar augstākā līmeņa četrpiedziņas tehnoloģiju. Vilkt spēja automātiski tiek sadalīta starp priekšējo un aizmugurējo asi un starp kreiso un labo aizmugurējo riteni, tādējādi nodrošinot nevainojamu saķeri un stabilitāti.

euro ncap

EURO NCAP

Eiropas jauno automašīnu drošības novērtēšanas programmas ietvaros Opel Insignia OPC novērtēta ar maksimāli iespējamajām piecām zvaigznēm.

Opel Insignia OPC

Drošības spilveni

Standarta aprīkojumā ietilpst autovadītāja un blakussēdētāja priekšējie un sānu drošības spilveni, kas sadursmes gadījumā nodrošina nevainojamu aizsardzību.

Opel Insignia OPC

Elektroniskā stabilitātes programma (ESP)

Elektroniskā stabilitātes programma un vilces kontrole ļauj saglabāt pilnīgu automašīnas vadāmību uz slidena ceļa vai ārkārtas situācijās. Ja automašīna sāk slīdēt, ESP programma attiecīgajam ratam pieslēdz koriģējošu bremzēšanas spēku. Tas nodrošina drošu ceļa turpināšanu.

OPC modeļi

Sportisks un ekskluzīvs izskats, jaunākās tehnoloģijas un lieliska veiktspēja raksturo visus Opel OPC modeļus.