Braukšanas prieks

Opel Insignia

ECOTEC dzinēji

ECOTEC dzinējus raksturo jaudīgums un ekonomiskums. Visi dzinēji atbilst Euro 5 izmešu daudzuma standartiem un piedāvājumā ir dzinēji ar 6 pārnesumu manuālo vai automātisko pārnesumu kārbu.

Opel Insignia

Benzīna dzinēji

Insignia benzīna dzinēju klāstā ir kā augstas tehnoloģijas ekonomiskais 1,6 litru 85 kW (115 Zs) dzinējs, 2 litru Turbo ECOTEC 162 kW (220 Zs) dzinējs, kā arī 2,8 litru V6 Turbo 191 kW (260 Zs) dzinējs. 2 litru turbodzinējā iespējams izmantot arī videi draudzīgo bioetanolu, kas Eiropā ir pieejams aizvien plašāk.

Opel Insignia

Dīzeļa dzinēji

Pieejami trīs veida ekonomiski, tiešās iesmidzināšanas dzinēji ar jaudu 81 kW (110 Zs), 96 kW (130 Zs) un 118 kW (160 Zs).

Opel Insignia

FlexRide (adaptīva stabilitātes tehnoloģija)

Sporta aprīkojumā ietilpst adaptīvā stabilitātes tehnoloģija, kas ļauj izvēlēties vienu no trīs braukšanas režīmiem. Nospiežot vienu slēdzi, vari izvēlēties piemērotāko režīmu,- sportisku, komfortablu vai normālu. Bīstamās situācijās sistēma automātiski regulē atsperojuma cietību, nodrošinot maksimālu drošību un nevainojamu vadāmību jebkurā braukšanas režīmā.

Opel Insignia

Adaptīva četrpiedziņa

Opel Insignia izmantota augstākā līmeņa četrpiedziņas tehnoloģija. Opel Insignia Sport versijā vilces spēks tiek sadalīts automātiski starp priekšējo un aizmugurējo tiltu un starp kreiso un labo ratu, tādējādi nodrošinot maksimālu saķeri un stabilitāti.

Opel Insignia

Elektroniskā stabilitātes programma (ESP)

Elektroniskā stabilitātes programma un vilces kontrole ļauj saglabāt pilnīgu automašīnas vadāmību uz slidena ceļa vai ārkārtas situācijās. Ja automašīna sāk slīdēt, ESP programma attiecīgajam ratam pieslēdz koriģējošu bremzēšanas spēku. Tas nodrošina drošu ceļa turpināšanu.

 Insignia

Stils, jauda un drošība
Insignia ir Opel veiksmes stāsts. Progresīvs dizains un tehnoloģijas, kas pilnībā pārvērš vidējās klases automobiļu segmentu. Pieejams sedans un hečbeks versijās.
 

Cena, sākot no