Rūpnīcas garantija

Jauniem Opel automobiļiem ražotājs nodrošina 4 gadu garantiju ar nobraukuma ierobežojumu līdz 120 000 km, atkarībā no tā, kas iestājas pirmais.

opel garantija

4 gadu garantiju veido 2 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma un Opel FlexCare
2 gadu pagarinātā garantija ar nobraukuma ierobežojumu līdz 120 000 km.

Oriģinālo Opel auto daļu garantija ir 2 gadi, izņēmums ir akumulatori, kam noteikta 3 gadu garantija. Ja oriģinālajai Opel auto daļai 2 gadu laikā no iegādes brīža tiek konstatēts izgatavošanas defekts, ražotājs sedz defektētās auto daļas nomaiņu pret jaunu un kompensē servisa darba izmaksas, ar nosacījumu, ka remonts tiek veikts oficiālajā Opel dīlera autoservisā.

Jauniem Opel automobiļiem ražotājs nodrošina 12 gadu garantiju virsbūves caurrūsēšanai no iekšpuses uz āru, izņēmums ir Opel Movano, kam noteikta 6 gadu garantija. Garantija ir spēkā, ja tiek ievēroti ražotāja noteiktie apkopju noteikumi un automobilis tiek ekspluatēts saprātīgi.

   opel garantija

Palīdzība uz ceļa

Opel FlexCare piedāvā 4 gadu bezmaksas palīdzību uz ceļa, ko veido palīdzība ( 1 gads) bez nobraukuma ierobežojuma un vēl papildus 3 gadi ar nobraukuma ierobežojumu līdz 120 000 km, atkarībā no tā, kas iestāsies pirmais.