Corsa OPC

Opel Corsa OPC

Opel Corsa OPC

Opel Corsa OPC ir viegls trīsdurvju modelis, kurš sportiski un ātri aizvedīs Tevi jebkur, kur vien vēlies,- Tev atliek vien nospiest akseleratora pedāli.

Opel Corsa OPC

Standarta aprīkojums

Standarta aprīkojums ir patiesi sportisks – sporta sēdekļi, tonētas priekšējās gaismas, OPC Line stūres rats ar ādas pārklājumu un radio vadības ierīcēm, panelī rādītāji hromētos ietvaros utt.

Opel Corsa OPC

Salong

Recaro sportistmed pakuvad parimat võimalikku külgtuge kurvides ja sobituvad hästi iga juhiga. Armatuurlaual olevad näidikud on läbikumavate kroomrõngastega, lisades salongi hoogsat meeleolu.

Opel Corsa OPC

Adaptīvas priekšējās gaismas (AFL)

Mūsdienīgā priekšējo gaismu sistēma automātiski izvēlas kādu no deviņām iespējamajām apgaismošanas funkcijām, nodrošinot maksimālu apgaismojumu un neapžilbinot citus autovadītājus.

Opel Corsa OPC Skaņas sistēma

Skaņas sistēma

Standarta aprīkojumā ietilpst radio/CD atskaņotājs un iespēja atskaņot MP3 failus. Automašīnā uzstādītas 7 sklandas, kas nodrošina nevainojamu skaņas kvalitāti. Skaņas sistēma ērti regulējama ar slēdžiem, kas novietoti uz stūres rata.

Opel Corsa OPC

Parkošanās sistēma

Kā papildus aprīkojums pieejami aizmugurējie parkošanās sensori, kas nodrošina drošu automašīnas novietošanu stāvlaukumā, ar skaņas signālu brīdinot par iespējamajiem šķēršļiem.

Opel Corsa OPC

Lietus sensors

Papildus aprīkojumā piedāvājam lietus sensoru, kas regulē logu tīrītāju darbu atbilstoši laika apstākļiem. Sensors nodrošinās Tev patīkamu braucienu jebkuros apstākļos.

Opel Corsa OPC

ECOTEC dzinēji

Opel ECOTEC dzinēji vienlaikus ir gan sprigani, tā arī ekonomiski un apvieno augstu griezes momentu, jaudu, mazu degvielas patēriņa un izmešu daudzuma līmeni. Opel Corsa OPC aprīkota ar 1,6 litru (192 Zs) turbo dzinēju, kas sasniedz ātrumu 100 km/h tikai 7,2 sekundēs.

Opel Corsa OPC

Elektroniska stabilitātes kontrole

Standarta aprīkojumā ietilpst elektroniska sistēma, kas palīdz kontrolēt automašīnas vilces spēku nedrošos ceļa apstākļos. Sistēma pieslēdzas automātiski negaidītos līkumos vai uz slidena ceļa.

Opel Corsa OPC

6 pārnesumu manuālā pārnesumu kārba

Opel Corsa OPC aprīkota ar 6 pārnesumu manuālo pārnesumu kārbu, kas ļauj Tev izvēlēties tieši sev vēlamo braukšanas stilu.

Opel Corsa OPC

Palīdzības sistēma kustības uzsākšanai slīpumā

Uzsākot kustību slīpumā vai novietojot automašīnu stāvlaukumā, palīdzības sistēma, pēc bremžu pedāļa atbrīvošanas, novērš automašīnas ripošanu atpakaļ.

Opel Corsa OPC

Drošības spilveni

Opel Corsa OPC aprīkota ar divpakāpju drošības spilveniem autovadītājam un blakussēdētājam, kas sadursmes gadījumā nodrošina drošu aizsardzību.

Opel Corsa OPC

Pedāļu atbrīvošanas sistēma (PRS)

Pedāļu atbrīvošanas sistēma spēcīgas frontālās sadursmes gadījumā atbrīvo sajūga un bremžu pedāļus, tādējādi pasargājot autovadītāja kājas no iespējamajām traumām.

Opel Corsa OPC

Riepu spiediena kontroles sistēma (DDS)

Standarta aprīkojumā ietilpst riepu spiediena kontroles sistēma, kas pēc riteņu apgrieziena ātruma nosaka gaisa zudumu riepās un brīdina par to autovadītāju.

OPC modeļi

Sportisks un ekskluzīvs izskats, jaunākās tehnoloģijas un lieliska veiktspēja raksturo visus Opel OPC modeļus.