Combo Tour 

Praktisks, pielāgojams, ietilpīgs
Pateicoties lieliskajam dizainam un savdabīgajam stilam, jaunā Opel Combo Tourist automašīna ir patiess ģimenes vai mazā uzņēmuma palīgs

Cena, sākot no

Opel combo tour Opel combo tour Opel combo tour Opel combo
  

Opel Combo Tour automašīnā būs ērti gan vadītājam, gan līdzbraucējiem. Brauciens sagādās patiesu baudu, pateicoties ērtiem, regulējamajiem priekšējiem sēdekļiem, parocīgajam un ergonomiskajam mērierīču panelim, regulējamajai stūrei un ērti izvietotiem vadības slēdžiem.

  

Otrajā rindā ir ērts nolokāms trīsvietīgs sēdeklis (60:40) ar drošības jostām un galvas balstiem. Papildu aprīkojumā ir pieejams arī divvietīgs izņemams trešās rindas sēdeklis, kas ļauj automašīnu Opel Combo Tour pārvērst par pilnvērtīgu transportlīdzekli ar 7 vietām.

  

Automašīnu ir iespējams izvēlēties gan benzīna, gan dīzeļa dzinēju vai saspiestās dabasgāzes 1,4 litru CNG dzinēju ar 6 pakāpju ātrumkārbu (120 zs). Ar vienu degvielas uzpildīšanas reizi kombinētajā degvielas patēriņa ciklā (gāze/benzīns) automašīna var veikt 625 km lielu attālumu.

   Automašīnas Opel Combo augstā kvalitāte un jaunie tehnoloģiskie risinājumi garantē tehniskās apkopes intervālu līdz 35 000 km. Nelietotas Opel Combo automašīnas gadījumā tiek dota 24 mēnešus ilga garantija bez nobraukuma ierobežojumiem un 8 gadus ilga garantija pret rūsēšanu. Plašāka informācija » »