Astra Sports Tourer

Elegants un praktisks

Opel Astra Sports Tourer ir stilīgs universāls, kas demonstrē spēju apvienot sportisku eleganci un augsta līmeņa funkcionālo praktiskumu.

Cena, sākot no

Opel astra Opel astra Opel astra Opel astra
  

Varētu padomāt, ka tam, lai panāktu sportisku izskatu, tiek upurēts ar bagāžas nodalījuma telpu, bet tas ir maldīgi. Ja nolaiž aizmugurējos sēdekļus, bagāžas nodalījuma maksimālā jauda ir 1550 litri. Papildus tam, salonā izvietoti daudz dažādi ērti nodalījumi sīklietu glabāšanai.

  

Neskaitāmās mūsdienīgās tehnoloģijas padara Opel Astra Sports Tourer vadību vienkāršu un ērtu. Neatkarīgi no tā, vai tā ir parkošanās palīdzības sistēma, satiksmes zīmju atpazīšanas sistēma, elektriskā rokas bremze, braukšanas režīma kontroles sistēma vai modernas informācijas un izklaides sistēmas.

  

Jaunais Opel Astra Sports Tourer aprīkots ar ērtiem un atbilstoši ķermeņa formām veidotiem sporta sēdekļiem, ko sešos veidos vari piemērot tieši sev.

  

Divu gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma attiecas uz visām jaunām Opel automašīnām. Papildus tam, Opel automašīnām tiek nodrošināta 12 gadu pretkorozijas garantija.

Par papildus samaksu, garantijas laiku iespējams pagarināt.  Plašāka informācija »