Apdrošināšana

Ja vēlaties iegādāties automašīnu līzingā, droši vērsieties pie mūsu apdrošināšanas un līzinga speciālistes Ingunas Strautnieces -tālr. 6707 8017, inguna.strautniece@amserv.lv, kas atradīs vispiemērotāko risinājumu tieši Jums!

Sadarbībā ar nozīmīgākajiem Latvijas apdrošināšanas uzņēmumiem, Amserv piedāvā sekojošus automašīnu apdrošināšanas veidus:

   

    Apdrošināšana
   
  

OCTA

ir sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana, kas nepieciešama visiem transporta līdzekļiem, kuri piedalās ceļu satiksmē. OCTA, atšķirībā no citiem apdrošināšanas veidiem, sedz zaudējumus, kuri ir nodarīti trešajai personai ceļu satiksmes negadījuma rezultātā.

KASKO

ir sauszemes transporta līdzekļu apdrošināšana, kas jebkuras automašīnas īpašniekam spēj nodrošināt saldu miegu naktī, drošību uz ceļa un zaudējumu atlīdzību pret dažādiem riskiem. KASKO apdrošināšana ir līzinga devēja (bankas vai līzinga kompānijas) obligātā prasība. KASKO ir obligāta visā līzinga periodā.

   

Apdrošināšanas noformēšanas soļi:

  1. Apdrošināšanas piedāvājuma pieprasījums.
  2. Iepazīšanās ar piedāvātajiem apdrošināšanas polišu variantiem.
  3. Automašīnas apskate un fotografēšana (mazlietotas automašīnas KASKO noformēšanas gadījumā).
  4. Pirmās iemaksas veikšana un polises saņemšana.
Ja Jūsu automašīna ir iekļuvusi satiksmes negadījumā, vai noticis cits automašīnas bojājums, aicinām sazināties ar Amserv apdrošināšanas speciālistiem, kas sniegs padomu, kā rīkoties, lai Jūs ātrāk varētu izkļūt no Jums nepatīkamās situācijas.