Opel Antara 

Acīmredzami īpaša
Jaunā Opel Antara ļauj izbaudīt luksusa automašīnai līdzvērtīgu komfortu un izskatu. Lieliski iederas gan pilsētā, gan ārpus tās.

Cena, sākot no

Opel Antara Opel Antara Opel Antara Opel antara
  

Opel Antara, papildus lieliskajam izskatam, ir arī ļoti inteliģenta – vairākas šasijas kontroles sistēmas nodrošina izcilu vadāmību jebkurā situācijā un nodrošina palīdzību sarežģītākos braukšanas apstākļos. Tu jutīsies lieliski kā braucot pa nelīdzeniem kalnu ceļiem, tā arī traucoties pa šoseju.

  

Opel Antara uzņemas rūpes kā par Tevi, tā arī par Taviem līdzbraucējiem. Liels klāsts dažādu drošības sistēmu, tai skaitā drošības spilveni, miglas lukturi un riepu spiediena sensori apliecina, ka esi drošās rokās.

  

Papildus pierastajai ABS sistēmai, Opel Antara aprīkota ar bremžu kontroles sistēmu (CBC), kas paaugstina automašīnas stabilitāti pagriezienos, kā arī ar hidraulisko bremžu asistēšanas sistēmu (HBA), kas automātiski palielina bremzēšanas spēku, ja spēcīgi tiek uzspiests uz bremžu pedāļa.

  

Divu gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma attiecas uz visām jaunām Opel automašīnām. Papildus tam, Opel automašīnām tiek nodrošināta 12 gadu pretkorozijas garantija.

Par papildus samaksu, garantijas laiku iespējams pagarināt.  Plašāka informācija »