opel adam

Adam

Opel Adam ir pirmais mini- krosovers pilsētas auto ar drosmīgu dizainu un muskuļotu virsbūvi.

Cena, sākot no

Opel Adam Opel Adam sisu Opel Adam Opel Corsa garantii
  

Opel ADAM ir vienreizējs auto ar drosmīgu, spēcīgu dizainu, kas apvienots ar gandrīz neierobežotām individualizācijas iespējām. Piedāvājumā ir trīs „noskaņojumi“ ar pasaulē plašākajām pielāgošanas iespējām: daudzpusīga virsbūves krāsu izvēle, trīs jumta krāsas, dažādi interjera elementi, tai skaitā, griestu LED apgaismojums zvaigžņu formā.

  

Stilīgais 3 durvju ADAM ar spēcīgu aizmugurējo daļu ir gandrīz 3,7 m garš un 1,72 m plats. Opel ADAM salonā ērti ievietojas līdz pat četriem cilvēkiem, kuriem tiek piedāvāts izbaudīt pirmklasīgu atmosfēru un mazauto netipiski plašu salonu. Salonu, atbilstoši īpašnieka gaumei, iespējams izdaiļot ar dažādu krāsu elementiem, dekorācijām, stilīgiem griestu paneļiem un gaismām.

  

Opel ADAM aprīkots ar labākajām komunikācijas ierīcēm. Jaunā Intell Link informācijas un izklaides sistēma automašīnā ļauj integrēt viedtālruni (Android un Apple iOS). Pie inteliģentajām sistēmām jāpieskaita arī parkošanās palīdzības sistēma, kas ADAM stāvvietā novieto automātiski, aklās zonas brīdinājuma sistēma un stūres pastiprinātājs ar “light touch” CITY režīmu.

  

Divu gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma attiecas uz visām jaunām Opel automašīnām. Papildus tam, Opel automašīnām tiek nodrošināta 12 gadu pretkorozijas garantija.

Par papildus samaksu, garantijas laiku iespējams pagarināt.  Plašāka informācija »