i
Izmantots oficiālais valūtas kurss
0.702804
Papildus informāciju meklējiet:
www.eiro.lv
Eiro kalkulators

Laipni lūdzam

Opel pārstāvniecībās Rīgā un Liepājā, kas izveidotas ar mērķi piedāvāt jaunus Opel automobiļus un servisa pakalpojumus pēc iespējas tuvāk Jūsu dzīvesvietai.

Automobiļa iegāde ir svētki, tāpēc individuāla attieksme ir vērtība, kuru piedāvāsim arī Jums. Uz tikšanos Opel pārstāvniecībās »

  

Mēs zinām gandrīz visu
par Opel!

Opel automobiļu ražotāja atbalstīts serviss, garantijas pakalpojumi un bezmaksas tehnoloģiskie uzlabojumi ir tikai daļa no servisa, ko piedāvājam Opel īpašniekiem.

Cieša sadarbība ar ražotāju, regulāra zināšanu, profesionālo iemaņu pilnveide un mīlestība uz Opel, ir priekšnosacījums, lai mēs savu darbu veiktu labāk par citiem.

Uzticiet mums savu Opel!
  

Oriģinālās auto daļas - garantija efektīvai automobiļa darbībai!

Opel automobiļos ražotājs iesaka izmantot oriģinālās auto daļas. Tās ir radītas tieši Opel, ar mērķi nodrošināt efektīvāku darbību, uzturēt nevainojamu tehnisko stāvokli un paildzināt automobiļa mūžu.

Mēs palīdzēsim aprīkot Jūsu Opel ar oriģinālajām auto daļām un aksesuāriem!

  

Pārbaudīti, mazlietoti automobiļi!

Mūsu pārstāvniecībās Jūs atradīsiet mazlietotus, dažādu modeļu Opel automobiļus, kas mums uzticēti komisijas tirdzniecībā; noslēdzoties operatīvā līzinga termiņam; kā pirmā iemaksa par jaunas automašīnas iegādi.

Visi automobiļi ir sagatavoti braukšanai atbilstošā stāvoklī.

Aicinām izvēlieties kāroto Opel pie mums! Lietoti auto »