Peugeot Rifter

Jaunas Peugeot Rifter

Viss jaunā Peugeot Rifter tēls demonstrē šī auto uzticamību un pārliecību. Mūsdienīgais, augstām tehnoloģijām aprīkotais salons atšķiras ar pārsteidzošu komfortu un unikālu moduļveida konstrukciju.

Cena, sākot no 17 746 EUR

Rifter Rifter Rifter Peugeot
  

Bezkompromisa dizains. Peugeot Rifter – tas ir jaunas elegances paraugs, drošs, manevrētspējīgs un jaudīgs. Pateicoties saīsinātajam motora pārsegam un palielinātajam klīrensam, šis modelis atbilst absolūti visiem kritērijiem, kas paredzēti, lai pārvietotos pa jebkura tipa ceļa segumu. Zīmolam raksturīgie priekšējie lukturi ar Peugeot simbolikas lietojumu un vertikālā radiatora reste vēl vairāk pasvītro auto sabalansēto, kompakto un dinamisko siluetu. 

  

Lielisks mantojums, ko demonstrēt ar lepnumu, – Peugeot Rifter ar jaunākajiem Peugeot modeļiem raksturīgo bampera dizainu un tik atpazīstamajiem trīs lauvas nagu formas aizmugurējiem lukturiem gatavs kļūt par zīmola jauno ikonu. Šis ultramodernais un daudzpusīgais auto tiek piedāvāts arī GT Line komplektācijā, kas atšķiras ar īpašu stilu un eleganci.

  

Minivens, kas pielāgosies jebkurām vēlmēm. Atverams aizmugurējais logs, 5 vai 7 sēdvietas, 3 atsevišķi nolokāmi aizmugurējie sēdekļi ar Magic Flat funkciju, bagāžas nodalījums ar ietilpību no 775 līdz 3500 litriem, Zénith® jumts ar bagāžai paredzētu vietu. Pateicoties Peugeot Rifter spējai viedi piemēroties dažādām vajadzībām, jūs vienmēr varēsiet ātri un efektīvi sagatavoties tuvākiem un tālākiem braucieniem.

   Garantija 5 gadi!
Kopš 2015. gada sākuma visiem jaunajiem Peugeot automobiļiem tiek piešķirta bezmaksas pagarinātā rūpnīcas garantija 5 gadi vai 100 000 km (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais). Bezmaksas pagarinātā garantija attiecināma arī uz N1 kategorijas automašīnām.
Lasīt tālāk »

Peugeot Assistance 
Diennakts tehniskās palīdzības dienests neparedzētām situācijām uz ceļa. Lasīt tālāk »