Peugeot 5008

JAUNAIS PEUGEOT 5008

Jaunais 7-vietīgais pilsētas apvidus auto Peugeot 5008 – tā ir inovācija jaunās dimensijās. Jau drīzumā visās Amserv pārstāvniecībās. 

Cena, sākot no

Peugeot 5008 Peugeot 5008 Peugeot 5008 peugeot
  

Jaunā pilsētas apvidus auto Peugeot 5008 pārliecinošais un stilīgais dizains atstāj neizdzēšamu iespaidu. Tā elegantais siluets, Black Diamond* jumts un priekšējā radiatora reste ar īpašiem dekoratīviem elementiem lieliski iederas kopējā tēlā. Pateicoties augstas veiktspējas PureTech un BlueHDi dzinējiem, kā arī jaunajai automātiskajai transmisijai EAT6, Peugeot atver jaunu lappusi jaudīgu pilsētas apvidus auto vēsturē.

   Neatkarīgi no tā, vai Jūs brauciet viens vai kopā ar pasažieriem, šis jaunais 7-vietīgais** pilsētas apvidus auto Peugeot 5008 ļauj Jūsu braukšanas priekam sasniegt vēl nebijušus augstumus. Pateicoties trīs atsevišķām sēdvietām un divvietīgajai sēdvietai trešajā rindā, ko iespējams salocīt un izņemt no auto, Jūs savu jauno Peugeot 5008 varat pielāgot tieši savām vajadzībām, lai vienmēr nodrošinātu teicamu komfortu saviem pasažieriem.    Izbaudiet jaunas sajūtas, ko sniedz inovatīvais Peugeot i-Cockpit® risinājums un tā augsti tehnoloģiskā veiktspēja. 100% digitāli pielāgojamais displejs uz vējstikla, 8 collu skārienjūtīgais ekrāns*, jauna veida kompakta stūre ar tajā iebūvētiem vadības instrumentiem, kā arī automātiskās transmisijas** elektroniskā vadības sistēma dāvās Jums unikālu braukšanas pieredzi.    Garantija 5 gadi!
Kopš 2015. gada sākuma visiem jaunajiem Peugeot automobiļiem tiek piešķirta bezmaksas pagarinātā rūpnīcas garantija 5 gadi vai 100 000 km (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais). Bezmaksas pagarinātā garantija attiecināma arī uz N1 kategorijas automašīnām.
Lasīt tālāk »

Peugeot Assistance 
Diennakts tehniskās palīdzības dienests neparedzētām situācijām uz ceļa. Lasīt tālāk »