Tehniskie parametri

Mootor2.2D CRDi-R 145kW2.2D CRDi-R 145kW2.2D CRDi-R 145kW
KäigukastManualAutomaatAutomaat
GAITAS ĪPAŠĪBAS
Keskmine kütusekulu [l/100km]6,87,27,4
Kütusekulu linnas [l/100 km]8,88,89,3
Kütusekulu maanteel [l/100 km]5,66,26,3
Keskmine CO2 tase [g/km]176194197
Tippkiirus [km/h]190190190
Kiirendus 0..100 km/h [s]9,810,210,2
Tühimass [kg]184018661897
Kogumass [kg]257025702570
Kandevõime [kg]730704673
VIRSBŪVES PARAMETRI
Uste arv [tk]555
Istmete arv [tk]557
GABARĪTI UN MASA
Kütusepaagi maht [l]757575
Pikkus [mm]466046604660
Platums (mm)189018901890
Kõrgus [mm]176017601760
Kliirens [mm]200200200
Teljevahe [mm]270027002700
Rööbe ees [mm]161516151615
Rööbe taga [mm]162016201620
Pakiruumi suurus [l]528528528
Piduriga haagis [kg]250020002000
Maht, istmed all asendis [m3]1582,001582,001582,00
DZINĒJA PARAMETRI
KütusDiiselDiiselDiisel
Dzinēja veids CRDi-R CRDi-R CRDi-R
Mootori maht [l]2,22,22,2
Mootori maht [cm3]220022002200
Mootori võimsus [kW]145145145
Mootori võimsus [hp]197197197
Pöördemoment [Nm@rpm]422422422
Silindrite arv [tk]444
Hooldusvälp [km]200002000020000
PĀRNESUMKĀRBAS PARAMETRI
TipsManualAutomaatAutomaat
Käikude arv666
RITOŠĀS DAĻAS PARAMETRI
Vedav sildNeliveduNeliveduNelivedu
VeljedR17R17R17
Rehvid235/65R17235/65R17235/65R17
Vedrustus eesMcPhersonMcPhersonMcPherson
Aizmugurējā piekareMultilinkMultilinkMultilink
Priekšējās bremzesKetas:ventileeritavKetas:ventileeritavKetas:ventileeritav
Aizmugurējās bremzesKetasKetasKetas

  • Sõiduki kütusekulu ja süsinikdioksiidi heitkoguse hulka mõjutavad ka sõidustiil ning muud tegurid, mis ei ole tehnilist laadi.

Santa Fe on tänapäevane linnamaastur, mis ei jäta hätta ka teedeta maastikul.

Cena, sākot no 29 400 €