Hyundai ix20 tehnilised andmed

 

Mootor1.4B CVVT ISG 66kW1.6B CVVT ISG 91kW1.6B CVVT 91kW1.4D CRDi ISG 66kW
KäigukastManualManualAutomaatManual
GAITAS ĪPAŠĪBAS
Keskmine kütusekulu [l/100km]5,65,96,54,3
Kütusekulu linnas [l/100 km]6,67,18,34,7
Kütusekulu maanteel [l/100 km]5,15,25,54,2
Keskmine CO2 tase [g/km]130139154114
Tippkiirus [km/h]167184178167
Kiirendus 0..100 km/h [s]12,910,912,214,5
Tühimass [kg]1253125512691345
Kogumass [kg]1710171017301800
VIRSBŪVES PARAMETRI
Uste arv [tk]5555
Istmete arv [tk]5555
GABARĪTI UN MASA
Kütusepaagi maht [l]48484848
Pikkus [mm]4100410041004100
Platums (mm)1765176517651765
Kõrgus [mm]1600160016001600
Teljevahe [mm]2615261526152615
Rööbe ees [mm]1547154715471547
Rööbe taga [mm]1551155115511551
Pakiruumi suurus [l]440440440440
Piduriga haagis [kg]1300130011001300
DZINĒJA PARAMETRI
KütusBensiinBensiinBensiinDiisel
Dzinēja veids CVVT ISG CVVT ISG CVVT CRDi ISG
Mootori maht [l]1,41,61,61,4
Mootori maht [cm3]1396159115911396
Mootori võimsus [kW]66919166
Mootori võimsus [hp]9012512590
Pöördemoment [Nm@rpm]137156156220
Silindrite arv [tk]4444
Hooldusvälp [km]20000200002000020000
PĀRNESUMKĀRBAS PARAMETRI
TipsManualManualAutomaatManual
Käikude arv5646
RITOŠĀS DAĻAS PARAMETRI
Vedav sildEsimeneEsimeneEsimeneEsimene
Veljed16"16"16"16"
Rehvid205/55R16205/55R16205/55R16205/55R16
Vedrustus eesMcPhersonMcPhersonMcPhersonMcPherson
Aizmugurējā piekareSõltuv vedrustus, gaasiamortisaatoridSõltuv vedrustus, gaasiamortisaatoridSõltuv vedrustus, gaasiamortisaatoridSõltuv vedrustus, gaasiamortisaatorid
Priekšējās bremzesKetas:ventileeritavKetas:ventileeritavKetas:ventileeritavKetas:ventileeritav
Aizmugurējās bremzesKetasKetasKetasKetas

  • Sõiduki kütusekulu ja süsinikdioksiidi heitkoguse hulka mõjutavad ka sõidustiil ning muud tegurid, mis ei ole tehnilist laadi.

ix20 

Sinu stiilne kaaslane
Oma klassi parima varustusega ix20 muudab ühtviisi nauditavaks nii pikad puhkusereisid kui ka sportlikud seiklused.

Cena, sākot no 15 390 €