Hyundai i20 tehnilised andmed

Mootor1.2B DOHC 57kW1.2B DOHC 57kW1.4B DOHC 74kW1.4B DOHC 74kW1.4D CRDi 66kW
KäigukastManualManualManualAutomaatManual
GAITAS ĪPAŠĪBAS
Keskmine kütusekulu [l/100km]5,25,25,65,64,2
Kütusekulu linnas [l/100 km]6,46,47,27,25,1
Kütusekulu maanteel [l/100 km]4,54,54,74,73,7
Keskmine CO2 tase [g/km]124124125135109
Tippkiirus [km/h]165165180172171
Kiirendus 0..100 km/h [s]12,912,911,612,913,6
Tühimass [kg]10451045111011101202
Kogumass [kg]15151515156515651635
VIRSBŪVES PARAMETRI
Uste arv [tk]35555
Istmete arv [tk]55555
GABARĪTI UN MASA
Kütusepaagi maht [l]4545454545
Pikkus [mm]39403940394039403940
Platums (mm)17101710171017101710
Kõrgus [mm]14901490149014901490
Kliirens [mm]150150150150150
Teljevahe [mm]25252525252525252525
Rööbe ees [mm]15051505150515051505
Rööbe taga [mm]15031503150315031503
Pakiruumi suurus [l]295295295295295
DZINĒJA PARAMETRI
KütusBensiinBensiinBensiinBensiinDiisel
Dzinēja veids DOHC DOHC DOHC DOHC CRDi
Mootori maht [l]1,21,21,41,41,4
Mootori maht [cm3]12481248139613961396
Mootori võimsus [kW]5757747466
Mootori võimsus [hp]787810010090
Pöördemoment [Nm@rpm]119119138138220
Silindrite arv [tk]44444
Hooldusvälp [km]2000020000200002000020000
PĀRNESUMKĀRBAS PARAMETRI
TipsManualManualManualAutomaatManual
Käikude arv56546
RITOŠĀS DAĻAS PARAMETRI
Vedav sildEsimeneEsimeneEsimeneEsimeneEsimene
VeljedR14R14R14R14R14
Rehvid175/70 R14175/70 R14175/70 R14175/70 R14175/70 R14
Vedrustus eesMcPhersonMcPhersonMcPhersonMcPhersonMcPherson
Aizmugurējā piekareSõltuv vedrustus, gaasiamortisaatoridSõltuv vedrustus, gaasiamortisaatoridSõltuv vedrustus, gaasiamortisaatoridSõltuv vedrustus, gaasiamortisaatoridSõltuv vedrustus, gaasiamortisaatorid
Priekšējās bremzesKetasKetasKetasKetasKetas
Aizmugurējās bremzesTrummelTrummelTrummelTrummelTrummel

  • Sõiduki kütusekulu ja süsinikdioksiidi heitkoguse hulka mõjutavad ka sõidustiil ning muud tegurid, mis ei ole tehnilist laadi.

i20 on tõeline supermini, mis kohandub vaevata iga omaniku aktiivse elutempoga. See on ideaalne auto linnas elavale väikesele perele, kes hindab auto särtsakat välimust ja võimalust mahtuda autoga manööverdama ka kitsastes oludes.

Cena, sākot no 9 500 €