Opel vērtības

Kas nepieciešams, lai izgatavotu automašīnas, kas piepildītu cilvēkus ar entuziasmu? Kaisle, inovācijas, pilnība un atbildība. Tikai sekojot savām vērtībām, mēs varam būt droši, ka mūsu piedāvātie produkti un pakalpojumi mūsu klientiem nodrošinās patiesas priekšrocības.

Kaisle

Entuziasms ir lipīgs. Bet citus inficēt var tikai tas, kurš pats ir patiesi sajūsmināts. Mēs pievienosim savu entuziasmu nākotnes sapņu automašīnām. Jo mēs zinām: labākās idejas nāk tieši no sirds.

Inovācijas

Iztēlojieties neiespējamo, apvienojiet to, kas liekas nesavienojams. Mēs meklējam jaunus risinājumus un vadāmies pēc skaidra mērķa: Opel inovācijām jābūt pielietojamām ikdienas dzīvē. Mēs strādājam pie tā ar pilnu atdevi.

Pilnība

Labs vēl nav pietiekoši. Tikai tiecoties pēc vislabākā, var sasniegt pilnību. Tamdēļ mēs nesamierināmies ar viduvējību, bet visā savā darbībā tiecamies pēc pilnības- kā formā, tā aprīkojumā.

Atbildība

Viss, ko mēs darām, ietekmē citus. Mūsu idejas nosaka, kā dzīvos nākamās paaudzes. Tamdēļ mēs rūpīgi izvērtējam savu darbību: tikai savas atbildības izprašana ļauj mums veidot nākotni.