Opel filozofija

Opel saknes stiepjas vairāk nekā simts gadu tālā pagātnē. Vairāk kā 110 gadu pašpārliecinātas raudzīšanās nākotnē un enerģijas koncentrēšanas uz mūsu klientu labsajūtu. Vairāk nekā 110 gadu ilgu, mīlestības pilnu autobūvi varam izteikt trīs vārdos: “Wir leben Autos”

Wir leben Autos: Opel vērtību izteicošs sauklis

“Wir leben Autos” ne tikai ved mūs pie Vācijas saknēm un mūsu mīlestību pret Vācijas inženierijas prasmēm, bet pauž arī to spēcīgo aizraušanos un kaisli, kas ietekmē to, ko mēs darām..“Wir” pauž mūsu entuziasmu un izteikti pozitīvo „izdarīsim“ attieksmi, kas ļauj mums saviem klientiem piedāvāt elegantus, pārsteidzošus un mūsdienīgus produktus.

Bet mēs automašīnas ne tikai izgatavojam, mēs dzīvojam dēļ tām un vārds “leben” pauž ikvienam pazīstamo Opel vitalitāti. To var sajust pēc Opel praktiskajām īpašībām, jauninājumiem vai mūsdienīgām, patīkamām automašīnas formām.

Un visbeidzot, mēs ticam, ka nākotnē “Autos” cilvēkiem nozīmēs vairāk, kā tikai transportlīdzekli. Opel automašīnas nav tikai vienkārši transportlīdzekļi, bet gan būtiska mūsu dzīves daļa. Mēs apvienojam savu personīgo pieredzi ar klientu pieredzi, lai nodrošinātu klientu ikdienas pārvietošanos vienkāršāku un ekonomiskāku. Mēs pastāvīgi domājam par jauniem un ilgtspējīgiem risinājumiem, lai Opel preču zīme patīkami ietekmētu vai bagātinātu klientu dzīves. “Wir leben Autos” ir mūsu kaisle, mūsu pašatdeve, mūsu uzmanība pret katru sīkumu, mūsu atbildība, mūsu nodomi un protams, mūsu pašapziņa.

Tie esam mēs.
Opel. Wir leben Autos.