Tehniskā apkope

 Lai nodrošinātu ekonomisku un drošu automobiļa ekspluatāciju, saglabātu automobiļa vērtību un iespējamais garantijas remonts netiktu anulēts, svarīgi, lai tehniskās apkopes tiktu veiktas ievērojot ražotāja noteiktos apkopju intervālus.

Tehnisko apkopju intervāli 

Opel transportlīdzekļu tehnisko apkopju intervāli tiek noteikti pamatojoties uz automobiļa ekspluatāciju normālos apstākļos un eļļas kalpošanas laika kontroles indikāciju, bet ne retāk kā pēc 30 000 km vai 1 gada, atkarībā no tā, kas tiek sasniegts ātrāk.

Automobiļiem, kuri tiek ekspluatēti nelabvēlīgākos darba apstākļos, apkopju intervāli un tajos veicamie remonta darbi var atšķirties no Eiropā noteiktā Opel automobiļu apkopju grafika.

Detalizēts tehnisko apkopju grafiks pieejams transportlīdzekļa „Īpašnieka rokasgrāmatā” sadaļā „ Serviss un tehniskā apkope” un „Opel tehniskās apkopes un garantijas grāmatiņā”, abas lietošanā saņem katrs jaunā Opel īpašnieks.

Ik reizi, kad automobilim tiek veikta tehniskā apkope, ražotāja servisa pārstāvis veic atzīmi „Opel tehniskās apkopes un servisa grāmatiņā”.

   Tehnisko apkopju izmaksas    

Servisa pakalpojumu izmaksas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rezervē
laiku

Rezervējiet laiku auto tehniskai apkopei vai citiem autoservisa pakalpojumiem, izvēloties Jums tuvāko autocentru.