Braukšanas prieks

Opel combo

Dzinēja izvēle

Ir iespējams izvēlēties benzīna, gāzes vai turbo dīzeļa dzinēju. Mazākais pieejamais dzinējs ir 1,3 litru CDTI ar 5 pakāpju manuālo ātrumkārbu, 66 kW (90 zs) jaudu un griezes momentu 200 Nm. Tam seko 1,4 litru benzīna dzinējs ar 70 kW (95 zs) lielu jaudu. Iespējams izvēlēties arī saspiestās dabasgāzes 1,4 litru CNG dzinēju ar 6 pakāpju ātrumkārbu un jaudu 88 kW (120 zs). Īsajai versijai ir četras CNG bākas, kas kombinētā degvielas patēriņa (gāze/benzīns) gadījumā ļauj veikt 625 km lielu attālumu. Garajai versijai pēc vēlēšanās iespējams uzstādīt piecas bākas, kas kombinētā degvielas patēriņa gadījumā ļauj nobraukt 750 km.

Opel combo start/stopp

Start/stop sistēma

Sistēma izslēdz dzinēju, ja automašīna ir apstājusies un ātrumu pārslēgs ir neitrālajā stāvoklī. Tas ļauj ietaupīt degvielu un samazina izmešu daudzumu jo īpaši pilsētas satiksmē. Nospiežot sajūgu, dzinējs atkal ieslēdzas. Sistēma ir savienota ar automašīnas temperatūras vadību, kas nodrošina to, ka motors netiek izslēgts tajā gadījumā, ja salona temperatūra ir zemāka par noteikto līmeni. Start/stop sistēma ir pieejama papildu aprīkojumā visiem dzinējiem, izņemot 1,4 Turbo CNG.

Opel combo vedrutus

Balstiekārta

Automašīnai Opel Combo ir jaunas konstrukcijas neatkarīgā dubultās sviras aizmugures balstiekārta. Tā sniedz optimālu komfortu un noturību uz ceļa jebkāda veida kravas gadījumā. Tāpat jaunās sistēmas balstiekārta ir kompaktāka un tādēļ aizņem mazāk vietas bagāžas nodalījumā. Aizmugures balstiekārtas sistēmu, ko veido atsevišķi moduļu komponenti, iespējams pielāgot konkrētā transportlīdzekļa īpatnībām un paredzētajam nolūkam. Piemēram, 1000 kg versijai, kurai ir labākā kravnesība savas klases ietvaros, balstiekārta ir modificēta tā, lai aizmugurējās ass pieļaujamā slodze palielinātos līdz 1 450 kilogramiem.

 Combo

Profesionāls biznesa partneris
Opel Combo ir labākā izvēle darba braucieniem.

Cena, sākot no