Braukšanas prieks

Opel vivaro bus

Dzinēji

Vivaro benzīna un dīzeļa dzinēji piedāvā lielisku degvielas ekonomijas un izturības kombināciju. Piedāvājumā ir 5 tiešās iesmidzināšanas dīzeļa dzinēji un viens benzīna dzinējs.

Opel vivaro bus

Dīzeļa daļiņu filtrs

Kā papildus aprīkojums dīzeļa dzinējiem tiek piedāvāts dīzeļa daļiņu filtrs, kas palīdz aizsargāt vidi.

Opel vivaro bus

6 pārnesumu manuālā pārnesumkārba

Standarta aprīkojumā piedāvātā 6 pārnesumu manuālā pārnesumkārba palīdz samazināt degvielas patēriņu un troksni salonā. Pārnesumu pārslēdzējs atrodas viduskonsolē, kas nodrošina maksimāli ērtu tā izmantošanu.

Opel vivaro bus

Easytronic pārnesumkārba

Kā papildus aprīkojums tiek piedāvāta pārnesumkārba, kas apvieno manuālās ātrumkārbas priekšrocības un automātiskās pārnesumkārbas komfortu. Automātiskajā režīmā tai ir visas standarta automātiskās pārnesumkārbas īpašības. Ar niecīgu kustību vari pārslēgties arī uz manuālo režīmu. Ņemot vērā, ka sajūga pedāļa nav, pārnesumu pārslēgšana notiek tikai ar pārnesumkārbas pārslēdzēju. Uz paneļa tiks parādīta informācija, kāds pārnesums ir ieslēgts.

Jaunais minibuss Opel Vivaro

Vietas pietiks visiem!
Ērts un komfortabls jaunais minibuss Opel Vivaro. Vēl lielāka ietilpība, vēl plašāka bagāžas telpa, vēl ērtāks salons ar līdz pat 9 sēdvietām un daudzveidīgas kombinācijas iespējas.