Dizains

Opel vivaro bus

Ārējais dizains

Opel Vivaro futūristiskais dizains vienlaikus ir gan stilīgs, gan praktisks – liels kabīnes jumts, dinamiskas priekšējās gaismas un radiatora režģis ar hromētu apdari.

Opel vivaro bus

Ietilpīgs salons

Opel Vivaro minivena salonā kopā ar autovadītāju ietilpst līdz pat 9 cilvēkiem. Iekāpt un izkāpt no automašīnas ir ērti, jo durvis ir plašas un zemas. Ņemot vērā, ka pārnesumu pārslēdzējs atrodas uz paneļa, arī pārvietošanās salonā ir ērta.

Opel vivaro bus

Garu priekšmetu ievietošanas iespēja

Ja pārvadājat pasažierus vai preci, garu priekšmetu ievietošana, pateicoties kā papildus aprīkojumu piedāvātajai iekraušanas iespējai, nav nekāda problēma.

Opel vivaro bus

Elastīga sēdekļu sistēma

Vivaro sēdekļu sistēma ir ērta un praktiska. Nepieciešamības gadījumā sēdekļus iespējams izņemt. Deviņvietīgu automašīnu īsā mirklī bez sēdekļu izņemšanas vari pārvērst minivenā ar 6 sēdvietām.

Opel vivaro bus

Vadītāja vieta

Četros virzienos regulējams sēdeklis, regulējama stūre un augsti novietots pārnesumu pārslēdzējs nodrošina autovadītāja komfortu pat garākos pārbraucienos.

Opel vivaro bus

Neskaitāmi sīklietu nodalījumi

Minivena salonā izvietoti daudz dažādi sīklietu nodalījumi, kuros vari novietot dzērienu traukus, kartes un citas brauciena laikā nepieciešamas sīklietas. Kopā Vivaro ir 11 sīklietu nodalījumi.

Jaunais minibuss Opel Vivaro

Vietas pietiks visiem!
Ērts un komfortabls jaunais minibuss Opel Vivaro. Vēl lielāka ietilpība, vēl plašāka bagāžas telpa, vēl ērtāks salons ar līdz pat 9 sēdvietām un daudzveidīgas kombinācijas iespējas.