Dizains

Opel vivaro

Dizains

Līdzsvarotais, aerodinamiskais tēls nodrošina dzinēja dzesēšanu un samazina degvielas patēriņa daudzumu. Vivaro kontrastainās līnijas un kantainie elementi nodrošina, ka šī automašīna ir ne tikai skaista, bet arī ietilpīga.

Opel vivaro

Auto vadītāja vieta

Četros virzienos regulējami sēdekļi, regulējama stūre un augstu novietots pārnesumu pārslēdzējs nodrošina auto vadītāja komfortu arī ilgstošākā pārbraucienā.

Opel vivaro

Starpsiena ar logu

Kā papildus aprīkojums tiek piedāvāta starpsiena ar logu, kas ļauj uzraudzīt situāciju kravas nodalījumā.

Opel vivaro

Zems iekraušanas slieksnis

Vivaro iekraušanas slieksnis ir viens no platākajiem, salīdzinot ar savas klases automašīnām. Zemais iekraušanas slieksnis nodrošina ērtu palešu, kārbu, kastu un citu iepakojumu iekraušanu un izkraušanu.

Opel vivaro

Flex-Fix sistēma

Kā papildus aprīkojums tiek piedāvāta sistēma, ļauj pārvadājamo preci ar siksnām piestiprināt pie sānu paneļiem.

Opel vivaro

Aizmugurējā lūka

Vivaro modeļiem ar standarta augstumu ir divas aizmugurējās durvis, kas atveramas 90, 180 vai 250 grādu leņķī. Piedāvājumā ir arī augstu atverama aizmugurējā lūka.

Opel vivaro

Slīddurvis

Standarta aprīkojumā ietilpst vienas slīddurvis, bet, nepieciešamības gadījumā, kā papildus aprīkojumu, iespējams pasūtīt vēl arī otras.

Opel Vivaro

Minibuss, kas gatavs kam vairāk!
Stilīgs jaunais Opel Vivaro – vēl lielāka jauda, vēl lielāka kravas ietilpība, vēl ērtāks salons un kombinēšanas iespējas augstākajā līmenī. Paraugs drošībai, ekonomiskumam un ietilpībai.