Dizains

Opel combo

Ārējais dizains

Opel Combo dizains ir funkcionāls un liecina par daudzveidīgo automašīnas pielietojumu. Transportlīdzekļa spēcīgo raksturu uzsver tam raksturīgās tēlnieciski izliektās riteņu velves, kā arī priekšējais un aizmugurējais bamperis.

Opel combo

Priekšpuses dizains

īpaši veidotais vējstikls un zemā motora pārsega līnija nodrošina vadītājam lielisku ceļa redzamību. Platais priekšējais un aizmugurējais bamperis ir izturīgs un praktisks.

Opel combo

Priekšējie lukturi

Izliektie, priekšējie un dienas gaismas lukturi ir gan atraktīvi, gan arī efektīvi.

Opel combo

Aizmugurējie lukturi

Tie ir novietoti augstāk, nekā ierasts, bet miglas uguņi ir iegremdēti padziļinājumā, tādējādi palīdzot izvairīties no aizmugurējo lukturu nejaušas sabojāšanas.

Opel combo

Stūre

standarta aprīkojumā ietilpst elektriskais stūres pastiprinātājs un stūres statne ar regulējamu augstumu un dziļumu; visi nelielie vadības slēdži ir izvietoti tā, lai tos būt ērti lietot.

Opel combo

Sēdekļi

Automašīnas Opel Combo vadītāja sēdeklim ir regulējama pozīcija un slīpums; Combi versijā sēdeklim iespējams noregulēt arī augstumu. Visiem modeļiem ir pieejami ērti četros stāvokļos noregulējami, apsildāmi priekšējie sēdekļi ar jostas vietas un roku balstu. Combi versijai ir nolokāms ērts trīsvietīgs aizmugurējais sēdeklis (60:40) ar drošības jostām un galvas balstiem.

Opel combo

Mantu glabātuves

Standarta aprīkojumā ir ietilpīgas durvju kabatas, glabātuve mērierīču panelī, cimdu nodalījums, kur atradīsies vieta pat klēpjdatoram, kā arī praktiska glabātuve griestos. Īsajai Combi versijai ir arī funkcionāls kravas nodalījums. Papildu aprīkojumā ir pieejama dokumentu glabātuve mērierīču panelī, mīksta kabata blakussēdētāja sēdeklī un pie kravas nodalījuma griestiem stiprināms kāpņu turētājs.

Opel combo

Kravas nodalījums

Jaunā Opel Combo kravnesība ir līdz 1 tonnai. Kravas nodalījums ir pieejams divos garumos – 4,39 vai 4,74 metri, kā arī divos augstumos – 1,85 vai 2,10 metri. Aizmugurējā kravas iekraušanas lūka, salīdzinot ar citām tās pašas klases automašīnām, ir augstāka un platāka. Kravas vārsts ļauj pārvadāt vēl garākus priekšmetus.

Opel combo

Piekļuve kravas nodalījumam

Ir iespējams izvēlēties starp versiju ar lūku un asimetriskām divviru durvīm. Platās, slīdošās sānu durvis ir pieejamas ar vai bez logiem. Īpaši platā aizmugures atvere un zemais iekraušanas slieksnis (54,5 cm) ļauj kravu ērti iekraut.

 Combo

Profesionāls biznesa partneris
Opel Combo ir labākā izvēle darba braucieniem.

Cena, sākot no